PROŚBA O KONTAKT
Twoje imię i nazwisko*
Telefon*
Standard
Premium
Luxury

Kosmos

Sufit w gwiaździste niebo w pokoju dziecka sprawia, że maluszek chce poszerzać swoją wiedzę o świecie. Wpływa on na aktywność poznawczą malucha i jego chęć samorozwoju. Gwiezdny sufit jest bezpieczny w użytkowaniu i szybki w montażu. Zachęcamy do zapoznania się z produktem!

Sufit napinany w gwiezdne niebo rozwija maluszka intelektualnie

Sufit w gwiazdy świetnie kształci percepcję wzrokową, która odpowiada za właściwą koordynację ruchu gałek ocznych i całego ciała. Wpatrując się w gwiezdne niebo na suficie, np. przed snem, dziecko ćwiczy zdolności utrwalania, przetwarzania i przypominania sobie przyswojonych informacji o kosmosie. Zadaje wtedy pytania humanistyczno-matematyczne, np. Ilu ludzi mieszka na planecie Ziemia? Ile jest planet w Układzie Słonecznym? Gdzie urodził się Mikołaj Kopernik?

Sufit w gwiezdne niebo sprawia, że maluch szybciej niż inne dzieci nabywa umiejętności liczenia i nazywana obiektów wraz ze wskazywaniem między nimi różnic. Produkt rozwija zatem kreatywne myślenie, odpowiadające za zdolności analizowania, wnioskowania i weryfikacji zdobytych informacji. Kosmos na suficie motywuje dziecko do poszerzenia wiedzy o świecie, a to z kolei sprawia, że rozwija się ono intelektualnie.

Sufit napinany w gwieździste niebo rozwija wyobraźnię maluszka

Gwiezdne niebo na suficie świetnie wpływa na rozwój wyobraźni przestrzennej. Ona z kolei pomaga dziecku osiągać w przyszłości sukcesy życiowe. Maluch może bowiem poddawać gwiaździste niebo na suficie przeróżnym interpretacjom, co w późniejszym wieku przekłada się na umiejętność rozwiązywania jednego problemu na wiele sposobów. Sufit w gwiazdy uczy dziecko wychodzenia poza utarte schematy rozumowania. To sprawia, że przoduje ono intelektem na tle rówieśników. Oferujemy przeróżne warianty sufitu napinanego w gwieździste niebo. Cena różni się w zależności od wymiaru dziecięcego pokoju. Montaż nie wymaga skomplikowanego, czasochłonnego remontu. Z naszymi specjalistami uzyskasz oczekiwany efekt gwiazd na suficie, który wzbudzi u malucha silną chęć samorozwoju.

Gwiezdne niebo – montaż nie wymaga gruntownego remontu

Sufit napinany w gwiazdy jest wykonany z elastycznej folii PCV, której zamontowanie nie wymaga remontu w pokoju dziecka. Produkt zakłada się na specjalne stelaże, umożliwiające właściwe załączenie instalacji oświetleniowej. Gwieździste niebo jest szybkie w montażu za sprawą doświadczonych specjalistów z Poland Group. Proces zakładania sufitu trwa zazwyczaj jeden dzień, niezależnie od tego, którą grafikę wybierzesz. Oferujemy ich mnóstwo! Gwiezdne sufity obrazują m.in. układy planetarne, wędrujące komety, deszcze meteorytów i przeróżne konstelacje gwiazd. Wszystko to w grafice 3D. Na Twoje życzenie sufit podwieszany w gwiazdy zamontujemy również wielopoziomowo, aby stworzyć nietypową aranżację. Folia PCV jest odporna na podpalenia, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Zlecenia realizujemy w każdej chwili, więc zapraszamy do kontaktu.

Paleta kolorów sufitów napinanych
NAPISZ DO NAS
Twoje imię i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wiadomość*
* wymagane pola
VIDEO