PROŚBA O KONTAKT
Twoje imię i nazwisko*
Telefon*
Standard
Premium
Luxury

Sufit napinany do kuchni

sufity napinane z nadrukiem do kuchniNowoczesna kuchnia odznacza się prostotą kształtów, minimalizmem i przede wszystkim czystością. Każdy element wystroju tego pomieszczenia musi ze sobą współgrać. Również nie należy zapominać o suficie do kuchni, który jest jej integralną częścią. Współczesne rozwiązania gwarantują estetykę i funkcjonalność.

Jaki sufit będzie odpowiedni w kuchni?

 

W ostatnich latach niezwykłą popularnością cieszyły się w kuchniach sufity podwieszane. Wynika ona z nieskończenie wielu możliwości aranżacyjnych. Tego typu sufity do kuchni nie tylko dodają walorów estetycznych, ale także są bardzo unikatowe. Mogą one różnić się kształtem i projektem, co pozwala na bardzo ciekawe rozwiązania wykończeniowe. Jednak decydując się na wyposażenie swojej kuchni w sufity podwieszane należy pamiętać, że proces ich zakładania może być czasochłonny. Należy także mieć na uwadze konserwację. Sufit trzeba będzie co jakiś czas odmalowywać, aby jego kolory były ciągle wyraziste, ponieważ mają one tendencje do blaknięcia.

Sufit napinany w kuchni i jego właściwości

Wspaniałym i nowoczesnym rozwiązaniem jest sufit napinany do kuchni. Jest to doskonała alternatywa dla modelu podwieszanego. Różnice między jedną metodą, a drugą również polegają chociażby na czasie montażu. Sufit napinany w kuchni może powstać już w jeden dzień, podczas gdy konstrukcja wersji podwieszanej trwa o wiele dłużej. Wynika ona z użycia innego materiału. Do produkcji sufitu napinanego w kuchni używa się specjalnej folii PCV. Zapewnia ona unikatowy efekt wizualny, ponieważ może być wykonana w wielu różnych wariantach kolorystycznych, a nawet zawierać dowolne grafiki. Pozwala to na wiele możliwości dekoracyjnych. Podobnie jak w przypadku sufitu podwieszanego, napinany do kuchni też może być wielopoziomowy. Dodatkowo nie osiada się na nim kurz, kolory nie zmieniają się z biegiem czasu, a sam materiał nie przepuszcza wody.

Sufity kuchenne w wykonaniu Poland Group

Wykonywanie unikatowych i doskonale prezentujących się sufitów w kuchni to specjalność Poland Group. Dzięki naszej obszernej wiedzy i doświadczeniu w pracy z folią PCV jesteśmy w stanie stworzyć konstrukcję odzwierciedlającą wizję klienta. Zapewniamy profesjonalne podejście i sprawne wykonanie najwyższej jakości. Oferujemy trzy warianty z różnymi okresami gwarancji kuchennego sufitu: standard, premium oraz luxury.

Paleta kolorów sufitów napinanych
NAPISZ DO NAS
Twoje imię i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wiadomość*
* wymagane pola
VIDEO