PROŚBA O KONTAKT
Twoje imię i nazwisko*
Telefon*
Standard
Premium
Luxury

Sufity napinane do łazienki

Sufit napinany – nowatorskie rozwiązanie do Twojej łazienki

Sufit napinanyNowoczesna łazienka z powodzeniem pełni dziś rolę domowego SPA. Wśród zapachów ulubionych kosmetyków i aromatów świec z przyjemnością oddajemy się relaksowi. Ponieważ przygotowujemy się tu także do wyzwań nowego dnia, pragniemy, by pokój kąpielowy był źródłem pozytywnego nastroju. Część łazienek to pomieszczenia o niewielkiej kubaturze. Po ulokowaniu w nich wanny, prysznica i niezbędnej armatury pozostaje niewiele miejsca na popisanie się w nich oryginalnymi pomysłami dekoratorskimi. Dlatego urządzenie saloników kąpielowych jest jednym z największych wyzwań, jakim trzeba sprostać podczas remontu domu lub mieszkania.

W każdym przypadku doskonałą alternatywą dla osób poszukujących innowacyjnych rozwiązań w aranżacji wnętrz są sufity napinane do łazienki Poland Group.

Sufit napinany w łazience – niezliczone możliwości aranżacji

Zastanawiasz się właśnie jaki sufit do łazienki wybrać? Zapoznaj się z ofertą naszych sufitów napinanych, które sprawią, że Twoja łazienka zaskoczy wszystkich absolutnie niezwykłym, a jednocześnie bardzoSufit napinany w łazience praktycznym elementem wystroju.

Często nie dostrzegamy, że sufit w łazience jest obszarem dającym możliwość wyjątkowo efektownych aranżacji. Zwyczajowo sięgamy po trudne do wykonania konstrukcje – takie jak podwieszany sufit z ciężkich płyt – te zaś w łazienkach nie do końca się sprawdzają. W tego typu pomieszczeniach panuje duża wilgotność powietrza, na którą tradycyjnie stosowane płyty gipsowo-kartonowe źle reagują.

Dlaczego warto zastosować w łazience sufit od Poland Group?

Nasze produkty wykonywane są z materiału wodoodpornego. Dzięki temu nawet po ewentualnym zalaniu przez sąsiada nie ulegną zniszczeniu. Ponadto nie wymagają specjalnych zabiegów konserwacyjnych i są łatwe w czyszczeniu. Możesz mieć pewność, że nie stracą swoich właściwości nawet w miejscach szczególnie narażonych na wilgoć.

Kochasz morską faunę i florę? Dzięki sufitowi napinanemu swoją łazienkę z łatwością ozdobisz wizerunkami wesołych delfinów. Wolisz rekiny? Dostosujemy wygląd pomieszczenia do Twoich indywidualnych preferencji za pomocą dowolnie wybranej przez Ciebie grafiki. A może interesuje Cię efekt 3D lub modele podświetlane? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci szerokie możliwości, jakie dają sufity napinane Poland Group. Odkryj rozwiązanie, dzięki któremu stworzysz łazienkę swoich marzeń!

Paleta kolorów sufitów napinanych
NAPISZ DO NAS
Twoje imię i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wiadomość*
* wymagane pola
VIDEO