PROŚBA O KONTAKT
Twoje imię i nazwisko*
Telefon*
Standard
Premium
Luxury

Jak czyścić sufity napinane?

Sufit napinany – prawidłowe czyszczenie

 

Sufit napinanySufity napinane cieszą się ogromną popularnością, ponieważ tworzone za ich pomocą aranżacje pozwalają na realizowanie niezliczonych wręcz wariantów dekoracji przestrzeni podstropowej. Produkty te wykonywane są za pomocą nowatorskich technik, skutkujących szybkim i komfortowym montażem, a zarazem długoletnią żywotnością towaru. W zależności od wybranej wersji gwarancja na wyroby Poland Group wynosi minimum 15 lat! W przypadku najwyższej klasy Luxury okres przydatności został określony przez najlepszych niemieckich i francuskich producentów folii aż na 30 lat.

W związku z zakupem, którego użytkowanie jest przewidziane na dziesięciolecia, nasuwają się pytania: czy tego rodzaju produkt wymaga specjalnej konserwacji? Jak sufit napinany prawidłowo czyścić?

Sufit napinany – materiał bliski absolutnemu ideałowi

 

Sufity napinane produkowane są z termokurczliwej tkaniny PCV. Specjalna folia jest odporna na wodę oraz ogień, zapewnia więc bezpieczne warunki używania w wielu różnych pomieszczeniach czy halach, takich jak kuchnie i pływalnie. Sufity napinane to wyrób bardzo wytrzymały. Ponadto są one przyjazne dla alergików, gdyż stosowana w produkcji tkanina ma właściwości antystatyczne. Wszystko to powoduje, że tego rodzaju produkt nie wymaga regularnych zabiegów pielęgnacyjnych. Jeśli jednak z jakiegoś powodu pojawią się na nim zabrudzenia, podpowiadamy, w jaki sposób sufit napinany można efektywnie czyścić.

Środki do czyszczenia sufitów napinanych

 

W przypadku sufitu napinanego czyszczenie najlepiej rozpocząć od przetarcia brudnego miejsca wilgotną szmatką lub gąbką. Ponieważ materiał, z którego został wyprodukowany, jest odporny na działanie wody, naSufit napinany silniejsze plamy z powodzeniem można użyć płynu do naczyń lub środka do mycia okien. Dla całkowitej pewności zaleca się wykonanie najpierw próby w mało widocznym miejscu. Powierzchnia napinanej membrany jest wytrzymała, odradzamy jednak szorowanie jej za pomocą szczotki lub druciaka. Nie jest zalecane również stosowanie proszków ściernych. Powierzchnię materiału najlepiej pocierać krótkimi, delikatnymi ruchami, aby mieć pewność, że nie pozostawimy na nim trwałych śladów.

Jeśli chodzi o sufity napinane, czyszczenie ich jest jak widać wyjątkowo proste i nie wymaga specjalistycznych środków myjących. Potwierdza to, że produkty Poland Group są bardzo wygodnym w użytkowaniu, a zarazem niezawodnym rozwiązaniem o wyjątkowej estetyce wykończenia, które każdemu wnętrzu nada elegancji oraz unikatowego charakteru.

NAPISZ DO NAS
Twoje imię i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wiadomość*
* wymagane pola
VIDEO