PROŚBA O KONTAKT
Twoje imię i nazwisko*
Telefon*
Standard
Premium
Luxury

Sufity napinane z nadrukiem

Sufity Napinane z nadrukiemSufity napinane z nadrukiem bardzo często wykorzystuje się w wystroju wnętrz.

Decyzja o wykonaniu jakiekolwiek obrazu na sufit napinany to możliwość otrzymania oryginalnego designu, a także możliwość przejawienia własnych twórczych inspiracji. Sufit napinany z nadrukiem pozwala organicznie uzupełnić wystrój wnętrza.

Wybierając rysunek, wkładacie część siebie. Ten sufit będzie odbijać wasz charakter i waszą indywidualność. Tymi rysunkami mogą być pejzaże albo reprodukcje obrazów znanych malarzy. Zdjęcia niebieskiego nieba także są bardzo lubiane.

Sufity napinane z naniesieniem wizualnie rozszerzą przestrzeń mieszkania. Kombinowane rysunki różnych rozmiarów, które są naniesione na sufit napinany, także wyglądają bardzo wyśmienicie. Jeśli chcecie, możecie zwracać się do profesjonalnych designerów i wtedy zmożecie skonsultować się na temat swojego wyboru. Możecie także otrzymać cenione rekomendacje.

Efekt gwieździstego nieba to nowa propozycja w sferze oświetlenia sufitów napinanych. Ten efekt osiągamy za pomocą diod, które są rozłożone za głównym płótnem napinanym. Różne kształty, gwiazdozbiory, migotanie gwiazd i lśnienie kolorów tworzą niepowtarzalną atmosferę komunikacji z żywą przyrodą w waszym domu.

Sznury ozdobne to nowość w wykonywaniu sufitów napinanych. Nasza firma oferuje dodatkowy element designu sufitu napinanego. Sznury ozdobne sufitowe, które będziecie wybierać, podkreślą styl waszego mieszkania i dopełniają designu waszego sufitu napinanego.

Paleta kolorów sufitów napinanych
NAPISZ DO NAS
Twoje imię i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wiadomość*
* wymagane pola
VIDEO