PROŚBA O KONTAKT
Twoje imię i nazwisko*
Telefon*
Przejdź do Sufity Napinane Poland Group
Standard
Premium
Luxury

Montaż sufitów napinanych

montaż sufitów napinanychCo jest montaż sufitów napinanych?

Montaż sufitów napinanych to bardzo szybka sprawa, a także czysto (bez brudu, pyłu) składa się z kilku etapów:

Profil montażowy, w który będzie wstawiane płótno sufitów napinanych, trzeba przymocować wzdłuż obwodu sufitu. Możliwe mocowanie profili zarówno do do ścian, do sufitów.

Nawet w miejscach z nierównościami , krzywizną profil można przymocować dość szczelnie.

Za pomocą narzędzi budowlanych płótno przyszłego sufitu trzeba zamontować z jednej strony.

Następną czynnością jest nagrzewanie płótna przy pomocy specjalnej nagrzewnicy gazowej, po to , ażeby płótno stało się elastycznym. Po tym można powiedzieć, że połowa montażu sufitu napinanego już jest zrobiona.

Po nagrzewaniu płótno sufitu napinanego zaczyna mięknąć , rozciąga się dość dobrze. Wtedy należy wsunać go do profilu wzdłuż całego obwodu.

Po zakończeniu montażu sufitów napinanych trzeba zrobić kilka otworów technologicznych na przewody i pod oświetlenie.

Tak wygląda gotowy sufit.

montaż sufitów napinanychSufit napinany to konstrukcja, która składa się z profilu aluminiowego, płótna sufitu, maskującej wstawki.

Zadzwońcie do naszej firmy otrzymacie odpowiedzi na wszystkie pytania.

Możecie samodzielnie obliczyć wartość sufitów napinanych, biorąc pod uwagę wartościowość materiałów.

Współczesne progresywne technologie remontowe stały sie przystępniejsze nie tylko dla mieszkańców wielkich miast, ale również dla mieszkańców małych miast i osiedli. Montaż sufitów napinanych nie jest bardzo trudny, ale wymaga dokładnego przestrzegania technologii wykonania wszystkich robót po to, żeby otrzymać efekty, dla których zdecydowali sie Państwo wybrać sufit napinany. Sposoby montażu używane zazwyczaj to system mocowań z harpunem.

Dzięki współczesnym , progresywnym technologiom nasi specjaliści wykonują montaż w każdym pomieszczeniu niezależnie od rozmiaru, etapu remontu. Może być łazienka, gabinet, kuchnia, sypialnia, nawet garaż. Sufity napinane są długowieczne i bardzo praktyczne.

Montaż sufitów napinanych ma indywidualny czas wykonania, który zależy nie tylko od pragnień klientów, ale od typu sufitu napinanego. Profesjonalne doświadczenie naszych specjalistów, wykorzystanie współczesnych urządzeń gwarantują otrzymanie wspaniałych rezultatów w sferze designu i wewnętrznego wykończenia. Montaż płótna każdej, nawet najniezwyklejszej konfiguracji (wielopoziomowe, klasyczne i łukowe sufity napinane), zajmuje naszym specjalistom minimum czasu, a jakość wykonanych robót jest bez zarzutu.

Dziś najlepszym system montażu sufitów napinanych, który nasi specjaliści wykorzystają jest system mocowania z harpunem,.

Paleta kolorów sufitów napinanych
NAPISZ DO NAS
Twoje imię i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wiadomość*
* wymagane pola
VIDEO