PROŚBA O KONTAKT
Twoje imię i nazwisko*
Telefon*
Standard
Premium
Luxury

Montaż sufitów napinanych

Wybór sufitu napinanego to bardzo dobry sposób na uatrakcyjnienie pomieszczenia. Wygląda bardzo nowocześnie i efektownie, a jego montaż nie należy do skomplikowanych. W zależności od rodzaju pomieszczenia może trwać od kilku do kilkunastu godzin. Jak krok po kroku wygląda montaż sufitu napinanego?

Jak przebiega montaż sufitu napinanego?

napinane sufity złoteMontaż sufitów napinanych to wbrew pozorom zadanie, które nie należy do skomplikowanych. Ich konstrukcja opiera się na elastycznym materiale, który rozpina się na specjalnej powierzchni poprzez nagrzanie i rozciągnięcie. Montaż sufitu napinanego jest więc szybkim i czystym procesem – bez brudu i pyłu towarzyszącego zwykle innym pracom remontowym. Składa się z kilku etapów. Pierwszym z nich jest przymocowanie profilu montażowego wzdłuż obwodu sufitu. Możliwe jest mocowanie profili zarówno do ścian, jak i do sufitów. Ewentualne nierówności nie powinny stanowić problemu. Korzystając z odpowiednich narzędzi budowlanych należy zamontować płótno po jednej stronie. Kolejnym etapem montażu sufitu napinanego jest nagrzanie materiału przy pomocy nagrzewnicy gazowej. Pod wpływem temperatury płótno staje się elastyczne i bardzo dobrze się rozciąga. W tym momencie trzeba wsunąć je do profilu wzdłuż całego obwodu sufitu. Na koniec montażu sufitu napinanego należy wykonać kilka otworów technicznych na przewody i oświetlenie.

Sufit napinany jest konstrukcją składającą się z profilu aluminiowego, płótna oraz maskującej wstawki. Koszty obliczyć można samodzielnie, biorąc pod uwagę wartość materiałów. Jeśli jednak masz jakiekolwiek pytania dotyczące montażu sufitów napinanych lub wykorzystanych materiałów, to śmiało możesz skontaktować się z nami. Rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Montaż sufitu napinanego – rozwiązanie do różnych rodzajów pomieszczeń

napinany sufit lazurowyWspółczesne technologie remontowe stały się bardziej przystępne nie tylko dla mieszkańców wielkich miast, ale także osiedli i wsi. Montaż sufitów napinanych nie jest bardzo trudny, jednak aby uzyskać oczekiwane efekty, wymaga wdrożenia i przestrzegania odpowiednich procedur. Najczęściej stosowanym sposobem montażu sufitów napinanych jest wykorzystanie systemu mocowań z harpunem.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym nasi specjaliści podejmą się pracy w każdym pomieszczeniu, niezależnie od jego rozmiaru i etapu remontu. Może być to łazienka, gabinet, kuchnia, sypialnia, a nawet garaż. Sufity napinane są długowieczne i niezwykle uniwersalne.

Czas montażu uzależniony jest od wymagań klientów i typu sufitu napinanego. Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów i wykorzystanie nowoczesnych urządzeń gwarantują wspaniałe rezultaty. Montaż sufitu napinanego nawet w najbardziej skomplikowanych konfiguracjach zajmuje naszym specjalistom minimalną ilość czasu, a jakość usługi jest przy tym bez zarzutu.

Paleta kolorów sufitów napinanych
NAPISZ DO NAS
Twoje imię i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wiadomość*
* wymagane pola
VIDEO