PROŚBA O KONTAKT
Twoje imię i nazwisko*
Telefon*
Standard
Premium
Luxury

Sufity napinane możemy zamontować samodzielnie

Chcesz ograniczyć koszta związane z montażem sufitu napinanego? Zatem zdecyduj się na jego samodzielny montaż, a tym samym wybierz adekwatne w tym zakresie rozwiązanie, oczywiście zwłaszcza w sytuacji gdy posiadasz odpowiednie narzędzia i swoiste umiejętności.

Oczywiście sufity napinane do samodzielnego montażu, oferuje coraz więcej producentów nie powinno to jednak stanowić zaskoczenia, przede wszystkim zawsze są one wykonywane w indywidualny sposób. W końcu bądź co bądź sama folia jak i wielkość oraz długość lister dopasowane są pod względem powierzchni sufitu a tym samym ścian, zatem bazują na optymalnych wymiarach które są niezbędne do ich stworzenia. Dlatego ich producenci dbają o to, aby wraz z komponentami niezbędnymi do wykonania sufitu napinanego zaoferować nam również ich ewentualny samodzielny montaż.

Przy samodzielnym montażu sufitu, pamiętajmy aby postępować zgodnie z adekwatnym planem działania

Dobrym rozwiązaniem, jeżeli chodzi o samodzielny montaż sufitu napinanego jest ustalenie poszczególnych etapów realizowanych w tym aspekcie prac. Przygotowanie takiego planu pozwoli nam na zrealizowanie takiego celu, a tym samym zamontowanie sufitu w najbardziej dla niego odpowiedni sposób.

Najpierw należy zamontować listwy aluminiowe na wewnętrznych obwodach naszych ścian, dzięki czemu powstanie odpowiedni stelaż na którym napinany będzie sufit. Wspomniane listwy aluminiowe maja w optymalnych miejscach specjalne klamry, jakie wykorzystamy właśnie w tym zakresie. Nie zapominajmy o potrzebie określenie miejsca samego podwieszenia, i co za tym idzie rozpoczęciu napinania folii w prawidłowy dla niej sposób. Najpierw mocujemy ją bezpośrednio w narożnikach, potem zaczepiamy o wspomniane klamry, tak aby był on w całości na nich oparty. W tym momencie decydujemy się również na włączenie nagrzewnicy niezbędnej do tego celu.

Tak właśnie wygląda przebieg procesu montażu sufitu napinanego, pewnie, iż wiele osób stara się w sposób samodzielny podejść do realizacji takiego zadania, trzeba jednak posiadać odpowiednie narzędzia i doświadczenie aby udało nam się zamontować sufit napinany.

NAPISZ DO NAS
Twoje imię i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wiadomość*
* wymagane pola
VIDEO