PROŚBA O KONTAKT
Twoje imię i nazwisko*
Telefon*
Przejdź do Sufity Napinane Poland Group
Standard
Premium
Luxury

Produkcja sufitów napinanych z nadrukiem

Producent nadruku firma „Poland Group” oferuje swoim klientom nie tylko standardowe wyroby sufitów z folii, ale również sufity napinane z nadrukiem. Ich zastosowanie jest bardzo prostym i stosunkowo tanim sposobem na to, aby dodać wnętrzu bardziej nowoczesnego wyglądu. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy są w stanie wykonać na folii praktycznie dowolny nadruk. Dzięki temu nasi klienci mogą użyć zdjęć i grafik o bardzo skomplikowanym wyglądzie. Tworząc sufity napinane z nadrukiem używamy tylko trwałej i wytrzymałej folii od najlepszych producentów.

Produkcja sufitów napinanych z nadrukiem

Wyjątkowe sufity napinane z nadrukiem

W branży sufitów napinanych istnieje wiele firm, które zajmują się montażem sufitów z nadrukiem, ale mało kto wie jak wygląda proces powstawania sufitów z nadrukiem. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w produkcji sufitów napinanych oraz sufitów z nadrukiem, chcemy zaprezentować Państwu, jak robimy to my. Istnieje możliwość drukowania wzorów na różnych fakturach folii: połysk mat satyna i folii transparentnej (półprzezroczysta folia do sufitów z oświetleniem LED). Wybierając fakturę nadruku i obraz, otrzymujemy ekskluzywny sufit posiadaczem, którego jest tylko nasz klient. Sufit napinany z nadrukiem doda niepowtarzalnego klimatu i podkreśli charakter aranżacji.

Produkcja sufitów napinanych z nadrukiem

Poland Group – sufity napinane to jedyny posiadacz maszyny do nadruku o szerokości 325cm, co pozwala na szerokie zastosowanie nadruku w aranżacji wnętrz. Jako producent nadruku zajmujemy się dystrybucja sufitów napinanych z nadrukiem dla wykonawców, małych i dużych firm. Na przykładzie zdjęć przedstawionych niżej możecie zobaczyć jaki nadruk zamówią nasi klienci.

Produkcja sufitów napinanych z nadrukiem

Firma Poland Group zaprasza na szkolenie z zakresu montażu sufitów napinanych, zapisy odbywają pod numerem tel.: 884074848.


Paleta kolorów sufitów napinanych
NAPISZ DO NAS
Twoje imię i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wiadomość*
* wymagane pola
VIDEO