PROŚBA O KONTAKT
Twoje imię i nazwisko*
Telefon*
Standard
Premium
Luxury

Sufit napinany w salonie

wielopoziomowe sufity napinaneSalon to pomieszczenie, którego wystrój jest szczególnie ważny. To pokój, w którym spędza się najwięcej czasu przebywając w domu. Dlatego tak ważne jest, aby doskonale dobrać do siebie każdy element, w tym również sufit w salonie. Współczesne projekty pozwalają na ciekawe zastosowanie materiałów takich jak folia PCV po to, aby stworzyć zachwycające swoim wystrojem powierzchnie.

Sufit napinany w salonie – coś więcej niż piękny wygląd

 

Nowoczesne sufity w salonie to rozwiązanie nie tylko piękne, ale także i praktyczne. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznej folii, sufit napinany w salonie nie wymaga kompleksowej konserwacji. Nie osiada się na nim kurz, a kolory nie bledną z biegiem czasu. Dodatkowo bardzo ważnym aspektem jest to, że nie przepuszcza on wody, a więc zapobiega osadzaniu się wilgoci. Co więcej, materiał ten nie jest palny i nie rozprzestrzenia ognia. Jest to bardzo pożądana cecha pod względem bezpieczeństwa.

Ciekawy pomysł na sufit w salonie

Nowoczesne sufity do salonu mogą mieć wiele postaci. Aktualne rozwiązania pozwalają na stworzenie ciekawych, wielopoziomowych konstrukcji, które będą zachwycać oryginalnością. Jaki sufit można stworzyć w salonie? Pomysłów może być naprawdę wiele. W ofercie Poland Group wybrać można trzy rodzaje wykończeń: satynowy, matowy i z połyskiem. Każdy z nich dostępny jest w wielu różnych kolorach. Oprócz standardowego, jednokolorowego sufitu, salon może być też wzbogacony o doskonale wykonane grafiki. Bardzo popularnym wzorem jest podświetlane gwieździste niebo, które wspaniale wyeksponuje minimalistyczne, nowoczesne pomieszczenia. Dodatkowo ciekawym pomysłem na sufit w salonie jest zastosowanie oświetlenia LED. Takie rozwiązanie pozwala na wprowadzenie światła do pokoju za pomocą ciekawych projektów. Jest to doskonała alternatywa dla standardowych kinkietów.

Nowoczesne sufity napinane w wykonaniu Poland Group

W Poland Group liczy się przede wszystkim doskonała jakość wykonania. Pracujemy tak, aby nasze nowoczesne sufity napinane prezentowały się zgodnie z życzeniami klienta. Jesteśmy firmą z doświadczeniem, która odznacza się szczególną dokładnością podczas wykonywania zlecenia. Do konstrukcji naszych nowoczesnych sufitów w salonach używamy najwyższej jakości folii PCV. Do wyboru mamy trzy warianty: standard, premium i luxury, które różnią się okresem gwarancji. W zależności od wybranej klasy, sufit do salonu tworzymy z folii chińskie, belgijskiej, niemieckiej lub francuskiej produkcji. Dodatkowo zapewniamy szybki i sprawny montaż.
.

Paleta kolorów sufitów napinanych
NAPISZ DO NAS
Twoje imię i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wiadomość*
* wymagane pola
VIDEO