PROŚBA O KONTAKT
Twoje imię i nazwisko*
Telefon*
Standard
Premium
Luxury

Sufity napinane lustrzane

Sufit napinany – przejrzyj się w nim jak w lustrze!

Interesuje Cię osiąganie wyłącznie spektakularnych efektów – również w aranżacji wnętrz? Poznaj nowoczesne sufity napinane, w których przejrzysz się niczym w lustrze! Odeślij do lamusa ciężkie,sufit napinany toporne konstrukcje gipsowo-kartonowe. Sufit podwieszany lustrzany od Poland Group to wariant nowatorski, wyjątkowo efektowny i oszczędzający Twój czas. W przeciwieństwie do rozwiązań stosowanych w przeszłości instaluje się go szybko, generując o wiele mniej brudu i pyłu podczas montażu.

Dodatkową zaletą sufitu napinanego lustrzanego jest efekt optycznego powiększenia pokoju czy sali. Odbijając naturalne lub sztuczne światło ten innowacyjny produkt powoduje, że pomieszczenie wydaje się większe, niż jest w rzeczywistości. Dzięki swym licznym zaletom sufity lustrzane to obecnie jedna z najciekawszych metod nietuzinkowego wykańczania wnętrz.

Lustrzany sufit napinany – ideał do każdego wnętrza

lustrzany sufit napinanyLustrzany sufit napinany doskonale prezentuje się zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i restauracjach czy hotelach. Idealnie gładka powierzchnia doda im oszałamiającej elegancji. Jeśli pragniesz, aby wnętrza nosiły znamiona luksusu, a środek do osiągnięcia tego celu był zarazem szybki w realizacji – sufity lustrzane Poland Group są stworzone dla Ciebie!

Napinany sufit lustrzany możesz wybrać w kolorze świetnie dopasowującym się do mebli i odcieni ścian oraz dekoracji. Nasze produkty dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Mogą być ponadto wykonywane w różnorodnych konfiguracjach, także w wersji wielopoziomowej. Z łatwością można do nich dodać oświetlenie punktowe, które odbijając się w gładkiej tafli napinanego sufitu lustrzanego, zapewni osobom przebywającym w pomieszczeniu fantastyczne, wizualne wrażenia.

Paleta kolorów sufitów napinanych
NAPISZ DO NAS
Twoje imię i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wiadomość*
* wymagane pola
VIDEO