PROŚBA O KONTAKT
Twoje imię i nazwisko*
Telefon*
Standard
Premium
Luxury

O FIRMIE

O_FIRMIEFirma POLAND GROUP świadczy swoje usługi głównie mieszkańcom Warszawy i okolic. Doświadczenie na temat sufitów napinanych zdobywamy od 2006 roku. Już od ponad dwunastu lat dajemy naszym klientom możliwość oceny i zastosowania oferowanych przez nas rozwiązań. 

Sufity napinane, znajdujące się w asortymencie naszej firmy, wyróżniają się bardzo wysoką jakością zastosowanych do ich produkcji materiałów oraz przystępnymi cenami poszczególnych rozwiązań. Cały system jest również niezwykle szybki w montażu, co pozwala naszym klientom w krótkim czasie zmienić wystrój wnętrza. Wszystkie zlecenia realizujemy bardzo dokładnie i profesjonalnie, dlatego jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Remont sufitu bardzo często wiąże się z dużymi kosztami oraz znacznym obciążeniem stropu. Oferowane przez nas sufity podwieszane stanowią doskonały sposób na rozwiązanie tych problemów. Nasza firma pomoże klientom w montażu wybranych wcześniej rozwiązań. Oprócz tego, zainteresowani naszą ofertą mieszkańcy Warszawy, będą mogli zrealizować swoje najbardziej śmiałe projekty. Jest to możliwe dzięki temu, że zajmujemy się również ozdabianiem sufitów napinanych, wykonując ekskluzywne nadruki na folii. Wykonane w ten sposób aranżacje z pewnością dodadzą wyjątkowego charakteru każdemu wnętrzu. 

Oferowane przez nas sufity napinane z folii PCV cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród właścicieli firm, jak i prywatnych inwestorów. System zyskał tak duże uznanie, ponieważ jest bardzo efektowny i nowoczesny. Nasi odpowiedzialni, wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści dokładają wszelkich starań, aby realizacja zlecenie przebiegła zgodnie z zaleceniami klientów. 

Oprócz wspomnianych wcześniej elementów oferty (konsultacji, pomocy w wyborze konkretnego rozwiązania i montażu sufitów podwieszanych), proponujemy naszym klientom nie tylko wykonywanie grafik na folii PCV, ale również ozdabianie sufitów napinanych sznurem ozdobnym. Takie rozwiązanie z pewnością jeszcze bardziej podkreśli indywidualność każdego domu i biura. 

Klienci, którzy są zainteresowani skorzystaniem z naszej oferty, mogą mieć pewność, że złożone przez nich zamówienie zostanie rozpatrzone indywidualnie. W naszej kadrze znajduje się bowiem bardzo wykwalifikowany personel, posiadający ogromne doświadczenie w sferze sufitów podwieszanych. 

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy szczegółowych informacji na temat naszej oferty.

Paleta kolorów sufitów napinanych
NAPISZ DO NAS
Twoje imię i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wiadomość*
* wymagane pola
VIDEO