PROŚBA O KONTAKT
Twoje imię i nazwisko*
Telefon*
Standard
Premium
Luxury

Sufity podwieszane

Sufity podwieszane – nieograniczone możliwości designerskie

sufit podwieszanyJeszcze stosunkowo niedawno sufit podwieszany kojarzył się z biurem. Kasetony miały za zadanie pochłaniać dźwięki oraz były sposobem na ukrycie kabli i elementów instalacji wentylacyjnej. Współczesne sufity podwieszane przestały pełnić wyłącznie funkcję maskowania nierówności stropu. Dzięki najnowocześniejszym technikom oraz pomysłowości projektantów coraz częściej odgrywają one główną rolę w pełnieniu funkcji ozdobnych w pomieszczeniach prestiżowych.

Nowoczesna technologia sprawia, że w pomysłach na wygląd stropów ograniczać może jedynie wyobraźnia. Poznaj szeroką gamę najwyższej jakości produktów firmy Poland Group, od ponad 12 lat świadczącej usługi w zakresie wykonywania oraz montażu sufitów napinanych.

Sufit czarny czy podświetlany LED? Ty wybierasz!

Nasze innowacyjne produkty gwarantują zrealizowanie nawet najbardziej odważnych koncepcji na dekorację powierzchni stropowej. Marzysz od dawna o stropie tonącym w głębokiej czerni? Wybierz czarne sufity podwieszane Poland Group, a my zrealizujemy Twoje pragnienie w mgnieniu oka! Stosowany przez nas system w porównaniu z regipsami jest szybki w montażu, nie generując przy tym pyłu i brudu. Specjalną tkaninę po jej podgrzaniu napina się pomiędzy wypoziomowanymi szynami. W ten sposób w szybkim tempie powstaje rozwiązanie dekoracyjne wykonane na miarę i perfekcyjnie dobrane do miejsca, które będzie zapierać dech swoją spektakularnością.

Osobom poszukującym śmiałej aranżacji do swoich wnętrz szczególnie rekomendujemy sufit podwieszany 3D. Wysokiej jakości wydruki na elastycznej folii PCV dają niesamowitą iluzję trójwymiarowejpodświetlany LED przestrzeni. Do najchętniej wybieranych motywów należą obrazy z rozmachem ukazujące chmury, krajobrazy, oceany czy architekturę. Wyobraź sobie, że nad Twoją głową na stałe rozpościera się sklepienie Notre-Dame albo Droga Mleczna! Jeszcze bardziej powalający efekt wizualny osiągniesz, decydując się na sufit podwieszany podświetlany LED. Z tym produktem od Poland Group pomieszczenia nabierają wręcz magicznego klimatu!

To nie wszystko. Z płacht foliowych da się stworzyć również konstrukcje przestrzenne. Możliwe jest łączenie oraz tworzenie przeróżnych konfiguracji: fal, łuków, stożków, lejków.

Jeśli rozważasz zakup sufitu podwieszanego dwupoziomowego i interesuje Cię cena – zachęcamy do kontaktu! Jest ona uzależniona od wyboru wariantu sufitu podwieszanego, dlatego cennik chętnie przybliżymy Ci indywidualnie. Serdecznie zapraszamy do współpracy również projektantów oraz dystrybutorów.

Paleta kolorów sufitów napinanych
NAPISZ DO NAS
Twoje imię i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wiadomość*
* wymagane pola
VIDEO