PROŚBA O KONTAKT
Twoje imię i nazwisko*
Telefon*
Proszę pociągnąć w prawo żeby udowodnić że nie jesteś robotem
Przejdź do Sufity Napinane Poland Group
Standard
Premium
Luxury

SUFITY NAPINANE

sufity napinane

Aranżacja wnętrz stała się w dzisiejszych czasach powszechną usługą. Coraz więcej osób decyduje się skorzystać z usług specjalistów, aby stworzyć unikalne wnętrza, które będą wzbudzać zainteresowanie i intrygować gości. Jedną z technik dekoracji wnętrza są sufity napinane, czyli wciąż mało wyeksploatowana forma sufitu podwieszanego. Największą zaletą zastosowania sufitów napinanych jest unikalny wygląd. Materiałem jest elastyczna folia, na której można nadrukować dowolne projekty wizualne. To nie wszystko. Sufity napinane możemy układać wielopoziomowo, co daje nam kolejne możliwości nietypowej aranżacji. Sufity podwieszane można stosować w dowolnych pomieszczeniach: kuchniach, salonach czy w biurach. Czasami wykorzystuje się je także w halach, a nawet basenach, ponieważ folia nie absorbuje wody, dzięki czemu nie powstają zacieki czy plamy. Warto także zaznaczyć, że sufity napinane są odporne na podpalenia, więc użytkownik może czuć się w pełni bezpiecznie.

Kolejnym argumentem przemawiającym za wyborem sufitów napinanych jest szybki i komfortowy montaż. Nie będziesz musiał nawet wynosić wszystkich mebli z pokoju, nie będziesz musiał martwić się o kurz unoszący się w powietrzu. Wystarczy, że wynajmiesz do montażu profesjonalną firmę, która posiada niezbędne narzędzia. W ten sposób zaoszczędzisz mnóstwo czasu i będziesz mógł się cieszyć, nawet w przeciągu jednego dnia, własnym sufitem napinanym, który stworzy niepowtarzalny klimat w mieszkaniu.

sufity napinane

Z uwagi na fakt iż sufity podwieszane nie przylegają do stropu, to zyskujemy dodatkową wolną przestrzeń, którą możemy sprawnie wykorzystać. Montując podświetlenie na stropie jesteśmy w stanie stworzyć dodatkowe, świetlne efekty, które dla przykładu rozjaśnią wybrany fragment obrazu, jaki nadrukowaliśmy na materiale. Sufity napinane są łatwe w konserwacji, ponieważ nie przyciągają kurzu, a w przypadku zabrudzeń wystarczy namoczyć gąbkę, nalać detergentu i przemyć plamę. Warto pochwalić także ich świetną wytrzymałość. Dzięki wysokiej jakości materiałowi nie musimy się martwić, że w wyniku np. uderzenia folia się rozerwie.

Paleta kolorów sufitów napinanych
NAPISZ DO NAS
Twoje imię i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wiadomość*
Proszę pociągnąć w prawo żeby udowodnić że nie jesteś robotem
* wymagane pola
VIDEO