PROŚBA O KONTAKT
Twoje imię i nazwisko*
Telefon*
Standard
Premium
Luxury

SUFITY NAPINANE

sufity napinane

Sufity napinane to jedna z technik dekoracji wnętrza, która wciąż jest mało wyeksponowaną formą sufitu podwieszanego. Największą zaletą zastosowania sufitów napinanych jest ich unikalny wygląd. Materiałem stosowanym do produkcji tych wyrobów jest elastyczna folia PCV, na której można nadrukować dowolne grafiki, nadając im unikalnego efektu wizualnego. Napinany sufit podwieszany możemy układać wielopoziomowo, co daje nam kolejne możliwości nietypowej aranżacji. Dzięki zastosowaniu folii PCV są one odporne na podpalenia, zapewniając w ten sposób bezpieczeństwo użytkownikom pomieszczeń, w których jest zastosowany. Z tego powodu sufit napinany z tego materiału w mieszkaniu czy w domu sprawdzi się świetnie. Tego typu rozwiązanie można więc stosować w dowolnych pomieszczeniach: kuchniach, salonach czy biurach. Nadają się również do zamontowania na poddaszu, ponieważ sufit napinany można wykonać na skosie.

Sufity napinane są niesamowicie łatwe w konserwacji, ponieważ nie osiada na nich kurz. Co więcej, folia jest bardzo wytrzymała i nie odbarwia się z biegiem czasu, dzięki czemu nie trzeba co jakiś czas malować powierzchni. Napinane sufity doskonale sprawdzą się w halach oraz basenach, ponieważ zastosowane do ich produkcji tworzywo nie absorbuje wody. Dzięki temu na ich powierzchni nie powstają plamy czy zacieki.

Sufity napinane mogą tworzyć nie tylko idealnie płaskie, imitujące klasyczne przegrody powierzchnie. Producenci wykorzystują do ich produkcji folię PCV, która może być matowa, połyskująca lub z efektem lustra. Wytrzymałe stelaże świetnie sprawdzają się wtedy, gdy znajdująca się nad głowami przegroda ma przybrać ciekawe kształty – wszelkie zaokrąglenia, wielopoziomowe powierzchnie oraz łączenie kilku kolorów i rodzajów tworzywa będą prezentowały się wyjątkowo. Sufit napinany – inaczej naciągany – dzięki swoim licznym zaletom, pozwala projektantowi na stworzenie bardzo ciekawej, wyjątkowej aranżacji każdego wnętrza. Jeśli ktoś preferuje standardowy wygląd, może wybrać gładki sufit napinany matowy, natomiast dla w nowoczesnych pomieszczeniach świetnie sprawdzi się ten z połyskiem. Możliwości jest naprawdę wiele.

W Poland Group wykonamy sufit naciągany w rozsądnej cenie. Jesteśmy doświadczoną firmą specjalizującą się w swoim fachu od 2006 roku. Cechuje nas profesjonalizm i rzetelne podejście do każdego zlecenia. Zależy nam, aby podwieszane sufity napinane w wykonaniu Poland Group prezentowały się znakomicie i spełniały wszystkie wymagania naszych klientów. Materiały, z których korzystamy są najwyższej jakości. W naszej ofercie proponujemy trzy klasy: standard, premium i luxury. Cena i okres gwarancji sufitu membranowego są uzależnione od wyboru.

Zalety sufitów napinanych

Warto zaznaczyć, że sufity napinane posiadają wiele zalet:
1. Waga 1 m2 sufitu=100g (Sufit napinany przy 10 m2 ma waga 1kg)
2. 1 m2 folii wytrzyma 100L wody
3. Montaż sufitu trwa 2-3 godziny

Szybki oraz sprawny montaż sufitów napinanych

sufity napinaneKolejnym argumentem, przemawiającym za wyborem sufitów napinanych , jest ich szybki i komfortowy montaż. Nie będziesz musiał nawet wynosić wszystkich mebli z pokoju, martwić się o kurz unoszący się w powietrzu. Wystarczy, że wynajmiesz do montażu profesjonalną firmę specjalizującą się w tworzeniu napinanych sufitów. Jest to ważne, ponieważ posiada ona profesjonalne narzędzia niezbędne do prawidłowego montażu. W ten sposób zaoszczędzisz mnóstwo czasu i nawet w przeciągu jednego dnia będziesz mógł cieszyć się odmienionym pomieszczeniem, w którym znajduje się sufit napinany, nadający niepowtarzalny charakter Twojego wnętrza.


Z uwagi na to, że napinany sufit nie przylega do stropu, zyskujemy dodatkową wolną przestrzeń, którą możemy sprawnie wykorzystać. Montując podświetlenie na stropie jesteśmy w stanie stworzyć dodatkowe efekty świetlne, które rozjaśnią wybrany fragment obrazu nadrukowanego na materiale.

Konserwacja sufitów napinanych


Napinane sufity podwieszane są łatwe do konserwacji, ponieważ nie przyciągają kurzu. W przypadku zabrudzeń wystarczy użyć gąbki z odpowiednim detergentem i przemyć plamę. Warto zwrócić uwagę na to, że sufity napinane posiadają świetną wytrzymałość. Dzięki wysokiej jakości foli nie musimy się martwić o to, co stanie się z materiałem podczas uderzenia. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą lub zobaczeniem przykładowego sufitu podwieszanego z folii na własne oczy, zapraszamy do biura znajdującego się w Warszawie – adres 
tutaj .

To jednak nie wszystko, ponieważ ogromną zaletą sufitów napinanych jest możliwość pomniejszenia wnętrz, aby te stały się przytulniejsze. Za doskonały przykład mogą posłużyć wysokie pomieszczenia w kamienicach. W momencie, gdy zastosuje się napinany sufit, zostaną optycznie obniżone. Tym samym staną się atrakcyjniejsze, a nawet łatwiejsze do ogrzania. Sufit naciągany to świetne połączenie efektownego wyglądu ze stricte praktycznym zastosowaniem!

Paleta kolorów sufitów napinanych
NAPISZ DO NAS
Twoje imię i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wiadomość*
* wymagane pola
VIDEO