PROŚBA O KONTAKT
Twoje imię i nazwisko*
Telefon*
Przejdź do Sufity Napinane Poland Group
Standard
Premium
Luxury

SUFITY NAPINANE

sufity napinane

Sufity napinane jedna z technik dekoracji wnętrza, czyli wciąż mało wyeksploatowana forma sufitu podwieszanego. Największą zaletą zastosowania sufitów napinanych jest unikalny wygląd. Materiałem sufitu jest elastyczna folia PCV, na której można nadrukować dowolne projekty wizualne. Sufity napinane możemy układać wielopoziomowo, co daje nam kolejne możliwości nietypowej aranżacji. Sufity z folii odporne na podpalenia, więc użytkownik może czuć się bezpiecznie. Sufit napinany można stosować w dowolnych pomieszczeniach: kuchniach, salonach czy biurach. Montujemy sufity w halach, a nawet basenach, ponieważ folia nie absorbuje wody, dzięki czemu nie powstają zacieki czy plamy. Warto zaznaczyć, że sufity napinane:

  1. .Waga 1 m2 sufitu=100g (Sufit napinany przy 10 m2 ma waga 1kg)
  2. 1 m2 folii wztryzma 100L wody
  3. Montaż sufitu trwa 2-3 godziny

Kolejnym argumentem przemawiającym za wyborem sufitów napinanych jest szybki i komfortowy montaż. Nie będziesz musiał nawet wynosić wszystkich mebli z pokoju, martwić się o kurz unoszący się w powietrzu. Wystarczy, że wynajmiesz do montażu profesjonalną firmę, która posiada niezbędne narzędzia. W ten sposób zaoszczędzisz mnóstwo czasu i będziesz mógł się cieszyć, nawet w przeciągu jednego dnia, własnym sufitem napinanym, który stworzy niepowtarzalny klimat twojego domu.

sufity napinane

Z uwagi na fakt iż sufity napinane nie przylegają do stropu, to zyskujemy dodatkową wolną przestrzeń, którą możemy sprawnie wykorzystać. Montując podświetlenie na stropie jesteśmy w stanie stworzyć dodatkowe, świetlne efekty, które dla przykładu rozjaśnią wybrany fragment obrazu, jaki nadrukowaliśmy na materiale. Sufity napinane łatwe do konserwacji, ponieważ nie przyciągają kurzu, a w przypadku zabrudzeń wystarczy namoczyć gąbkę, nalać detergentu i przemyć plamę. Warto pochwalić świetną wytrzymałość sufitów z folii. Dzięki wysokiej jakości materiałowi nie musimy się martwić, co stanie się z sufitem np. uderzenia folia się rozerwie.

Zapraszamy wszystkich do naszego biura, aby zobaczyć sufity napinane na własne oczy. Adres biura tutaj.

Paleta kolorów sufitów napinanych
NAPISZ DO NAS
Twoje imię i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wiadomość*
* wymagane pola
VIDEO