PROŚBA O KONTAKT
Twoje imię i nazwisko*
Telefon*
Przejdź do Sufity Napinane Poland Group
Standard
Premium
Luxury

SUFITY NAPINANE

sufity napinane

Sufity napinane to jedna z technik dekoracji wnętrza, która wciąż jest mało wyeksponowaną formą sufitu podwieszanego. Największą zaletą zastosowania sufitów napinanych jest ich unikalny wygląd. Materiałem stosowanym do produkcji tych wyrobów jest elastyczna folia PCV, na której można nadrukować dowolne grafiki, nadając im unikalnego efektu wizualnego. Napinany sufit możemy układać wielopoziomowo, co daje nam kolejne możliwości nietypowej aranżacji. Sufity z folii są odporne na podpalenia, zapewniając w ten sposób bezpieczeństwo użytkownikom pomieszczeń, w których jest zastosowany. Tego typu rozwiązanie można więc stosować w dowolnych pomieszczeniach: kuchniach, salonach czy biurach. Napinane sufity doskonale sprawdzą się w halach oraz basenach, ponieważ zastosowane do ich produkcji tworzywo nie absorbuje wody. Dzięki temu na ich powierzchni nie powstają plamy czy zacieki.

Sufity napinane mogą tworzyć nie tylko idealnie płaskie, imitujące klasyczne przegrody powierzchnie. Producenci wykorzystują do ich produkcji folię PCV, która może być matowa, połyskująca lub z efektem lustra. Wytrzymałe stelaże świetnie sprawdzają się wtedy, gdy znajdująca się nad głowami przegroda ma przybrać ciekawe kształty – wszelkie zaokrąglenia, wielopoziomowe powierzchnie oraz łączenie kilku kolorów i rodzajów tworzywa będą prezentowały się wyjątkowo. Sufit napinany, dzięki swoim licznym zaletom, pozwala projektantowi na stworzenie bardzo ciekawej, wyjątkowej aranżacji każdego wnętrza.

 

Zalety sufitów napinanych

Warto zaznaczyć, że sufity napinane posiadają wiele zalet:
1. Waga 1 m2 sufitu=100g (Sufit napinany przy 10 m2 ma waga 1kg)
2. 1 m2 folii wytrzyma 100L wody
3. Montaż sufitu trwa 2-3 godziny

Kolejnym argumentem, przemawiającym za wyborem sufitów napinanych, jest ich szybki i komfortowy montaż. Nie będziesz musiał nawet wynosić wszystkich mebli z pokoju, martwić się o kurz unoszący się w powietrzu. Wystarczy, że wynajmiesz do montażu profesjonalną firmę, która posiada profesjonalne narzędzia. W ten sposób zaoszczędzisz mnóstwo czasu i nawet w przeciągu jednego dnia będziesz mógł cieszyć się odmienionym pomieszczeniem, w którym znajduje się sufit napinany, nadający niepowtarzalny charakter Twojego wnętrza.

sufity napinane

Z uwagi na to, że napinany sufit nie przylega do stropu, zyskujemy dodatkową wolną przestrzeń, którą możemy sprawnie wykorzystać. Montując podświetlenie na stropie jesteśmy w stanie stworzyć dodatkowe efekty świetlne, które rozjaśnią wybrany fragment obrazu nadrukowanego na materiale. Napinane sufity podwieszane są łatwe do konserwacji, ponieważ nie przyciągają kurzu.
W przypadku zabrudzeń, wystarczy użyć gąbki z odpowiednim detergentem i przemyć plamę. Warto zwrócić uwagę na to, że sufity napinane posiadają świetną wytrzymałość. Dzięki wysokiej jakości foli nie musimy się martwić o to, co stanie się z materiałem podczas uderzenia. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą lub zobaczeniem produktów na własne oczy, zapraszamy do biura znajdującego się w Warszawie – adres 
tutaj .

Paleta kolorów sufitów napinanych
NAPISZ DO NAS
Twoje imię i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wiadomość*
* wymagane pola
VIDEO