PROŚBA O KONTAKT
Twoje imię i nazwisko*
Telefon*
Standard
Premium
Luxury

Wielopoziomowe sufity napinane

Wszyscy chcemy mieszkać w pięknym i wygodnym mieszkaniu, ale do tego trzeba zrobić remont. Są rózne typy remontu: remont kosmetyczny i remont kapitalny.

Kapitalny remont składa się z wszystkich typów robót budowlanych, nawet z przebudowy mieszkania, zajmuje to wiele czasu, sił, a także wymaga dużo pieniędzy. Sufity napinane można zrobić za minimum czasu i pieniędzy.

Kosmetyczny remont nie wymaga za dużo pieniędzy. Taki remont nie zajmuje wiele czasu i jest bardzo efektywny, ale są osoby, które mogą przedłużać ten proces na kilka miesięcy, robiąc ciężkie i masywne konstrukcje z płyt gipsowo-kartonowych. Myślę, że ten sposób remontu nie ma sensu, bo nie widzę żadnych zalet tego materiału (za dużo brudu, pyłu, wykonanie zajmuje wiele czasu, nie jest tani, boi się wody i po zalaniu ulega zniszczeniu. ).

Co zrobić w takiej sytuacji? Na pomoc mogą przyjść sufity napinane. Sufity napinane są różnej złożoności i mogą być wykonywane w różnych konfiguracjach. Rozpatrzymy sufity napinane wielopoziomowe, które zrobią wasze mieszkanie, dom albo biuro rzeczywiście pięknym, wygodnym, współczesnym i bardzo praktycznym!

Taki sufit napinany łatwo zamieni konstrukcję z płyt gipsowo-kartonowych, a przy tym oszczędzi wiele czasu (zajmuje dziesięć razy mniej czasu)! Jeśli remont w trzypokojowym mieszkaniu trwa blisko miesiąc (chodzi tylko o sufity), to sufity napinane wielopoziomowe można zrobić nawet w ciągu 3 dni. Cena płyt gipsowo-kartonowych będzie taka sama, jak cena całego sufitu napinanego.

Sufity napinane wielopoziomowe można zrobić w absolutnie każdej konfiguracji (sufity niezwykłej formy, sufity z podświetleniem, niszy do zasłon i tak dalej) i to wszystko będzie zrobione bardzo szybko i wysokiej jakości.

Sufity napinane wielopoziomowe mają wiele zalet:

  • Nie boją się wody i zalania,
  • Mają minimalną wagę konstrukcji,
  • Nie boją się pyłu (pył nie osiada),
  • Mają idealnie gładką powierzchnię,
  • Mają wielką paletę kolorów,
  • Montaż takich sufitów nie wymaga wiele czasu, sił i nerwów.

Nie można zapominać, że sufity napinane wielopoziomowe boją się rozcięć i przebić, ale sufity z płyt gipsowo-kartonowych także boją się uszkodzeń.

W tym artykule dajemy wam możliwość zapoznania się ze zdjęciami sufitów napinanych wielopoziomowych. Nie na wszystkich tych zdjęciach są nasze prace, ale to wszystko możemy zrobić.

Jeśli chcecie zrobić swój sufit pięknym, ekskluzywnym i stylowym, zadzwonicie do naszej firmy i otrzymajcie konsultacje naszych specjalistów!

Paleta kolorów sufitów napinanych
NAPISZ DO NAS
Twoje imię i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wiadomość*
* wymagane pola
VIDEO