PROŚBA O KONTAKT
Twoje imię i nazwisko*
Telefon*
Standard
Premium
Luxury

Sufity napinane w Warszawie Poland Group

Szukasz ciekawego i nietypowego pomysłu na urozmaicenie wizualne wnętrza swojego mieszkania? Chcesz je wyróżnić i sprawić, aby wzbudzało podziw u Twoich znajomych? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Wykorzystaj sufity napinane w Warszawie. Czym są sufity napinane?

sufity napinane w warszawie

Sufity napinane przypominają tkaninę, którą naciągamy pod stropem. Taka forma dekoracji ma wiele zalet:

  • sufity napinane w Warszawie nie obciąża stropu,
  • materiał jest ekologiczny,
  • pozwala przystroić wnętrze w unikalny sposób,
  • łatwa konserwacja, czyszczenie (można czyścić odkurzaczem lub delikatnie zwilżoną szmatką)
  • sufity napinane w Warszawie wystarczy konserwować nawet co 6 lat,
  • materiał jest antysejsmiczny i antyelektrostatyczny,
  • nie gromadzi wilgoci,
  • szybki czas montażu przez specjalistów,
  • z sufitów napinanych możemy tworzyć różnorodne konstrukcje: owalne, łukowe, kuliste czy łamane.

Największym minusem jest prawdopodobnie fakt, że sufity napinane w Warszawie ciężko zamontować na własną rękę bez odpowiedniego doświadczenia. Łatwo wtedy uszkodzić materiał i efekcie stracić pieniądze. Ponadto wymagane jest dokładne wymierzenie powierzchni pokoju włącznie z przekątnymi. Dlatego warto powierzyć to osobom, które zajmują się sufity napinane w Warszawie montażem na co dzień.

Niezwykle ciekawym pomysłem jest połączenie sufitów napinanych z oświetleniem LED. Na rynku w Warszawie możemy znaleźć wiele odmian lampeczek w różnorodnych kolorach. Ogranicza nas tak naprawdę wyłącznie wyobraźnia. Oświetlenie możemy zamontować bezpośrednio na stropie. Wtedy sufity napinane w Warszawie należy zamieścić na odległości minimum 15 cm od stropu. Tylko wtedy otrzymamy pożądany efekt świetlny. Jednak odległość ta nie jest sztywno ustalona. Wszystko zależy od mocy oświetlenia, które się wyposażymy. Jeśli światło będzie słabsze, to warto zwiększyć odległość od stropu, aby uzyskać lepszy efekt. Przy montażu sufitu napinanego warto pamiętać, aby nie zakryć kratek wentylacyjnych czy czujników.

sufity napinane w warszawie

Sufity napinane w Warszawie jak wygląda montaż?

Gdy już wymierzyliśmy pomieszczenie i zdobyliśmy materiał, to czas zabrać się do montażu. Na początku tworzymy po obwodzie pokoju stelaż z aluminiowych listw. Następnie możemy rozpocząć napinanie sufitu. Jednak trzeba pamiętać, aby rozpocząć z odpowiedniego miejsca. Jest ono ściśle wyznaczone przez producenta, więc musimy zwrócić na to uwagę. Całość mocujemy klamrami, aby sufit wisiał bez naszej ingerencji. Kolejno zwiększamy temperaturę pomieszczenia. Ułatwi to montaż sufitu we wcześniej stworzonym stelażu, ponieważ materiał naciąga się pod wpływem ciepła. Wcześniej wspomnieliśmy, że materiał łatwo uszkodzić, naderwać. Dlatego do montażu używa się specjalistycznego narzędzia, które niweluje ten problem. Na sam koniec montuje się listwy, które maskują szczeliny, a tym samym zapobiegają dostaniu się insektów czy brudu do wolnej przestrzeni. Czas trwania montażu zależy od rozmiaru pomieszczenia, mniejszych pokojach może on wynieść zaledwie kilka godzin.

Jeśli szukasz sufity napinane w Warszawie, to zapraszamy do skorzystania z oferty Poland Group. Gwarantujemy wysoką jakość usług i materiałów.

Paleta kolorów sufitów napinanych
NAPISZ DO NAS
Twoje imię i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wiadomość*
* wymagane pola
VIDEO