PROŚBA O KONTAKT
Twoje imię i nazwisko*
Telefon*
Standard
Premium
Luxury

Sufity napinane transparentne

Sufit transparentny jest wykonany z wytrzymałej folii PCV, która znakomicie przepuszcza światło. Jego instalacja przebiega szybko i sprawnie. Wymaga precyzyjnego ułożenia folii PCV między specjalne profile, czym oczywiście zajmują się nasi renomowani specjaliści z Poland Group. Sufit napinany transparentny, podświetlany od góry, to znakomity pomysł wykończeniowy do wnętrz kuchennych, salonów oraz pokoi. Wyposażony w liniowo ułożone taśmy ze światłem LED świetnie oświetla całe powierzchnie pomieszczeń.

Sufit napinany transparentny — idealny do łazienek

sufit napinanySufit transparentny jest wodoodporny i antystatyczny. Cechy te sprawiają, że jego posiadacze chętnie go montują w łazienkach, niezależnie od posiadanego metrażu. Produkt utrzymuje swoją wysoką jakość, odporną na niekorzystne działanie wilgoci. Folia PCV, niewrażliwa na wysokie temperatury, nie wymaga zabiegów konserwacyjnych. W przypadku zabrudzenia wystarczy ją przetrzeć wilgotną ściereczką. Nie to jednak sprawia, że sufit napinany transparentny jest wyjątkowo chętnie zamontowywany w łazienkach. To zasługa jego designu, nadającego wnętrzom klasy, szyku i elegancji.

Z pomocą specjalistów z renomowanej firmy Poland Group, każdy może zaaranżować łazienkę swoich marzeń. Posiadamy bogatą paletę kolorystyczną folii PCV, którą montujemy wraz z oświetleniem LED. Przy wyborze sufitu transparentnego oferujemy swoją pomoc, a to za sprawą bogatego doświadczenia w jego montażu, zdobywanego już od 2006 r. Jesteśmy do Twojej dyspozycji – zapraszamy do kontaktu.

Paleta kolorów sufitów napinanych
NAPISZ DO NAS
Twoje imię i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wiadomość*
* wymagane pola
VIDEO