PROŚBA O KONTAKT
Twoje imię i nazwisko*
Telefon*
Standard
Premium
Luxury

Zapraszamy do współpracy dealerów

Sufity Napinane to innowacyjna, nowoczesna prestiżowa technologia na polskim rynku. Przez lata naszym największym priorytetem było przybliżenia Państwu technologii sufitów napinanych oraz dostarczenia szybkiej i wydajnej usługi. Coraz więcej Polaków wybiera nasze sufity z folii jako doskonałą alternatywe dla klasycznych rozwiązań, takich jak płyty gipsowo kartonowej.

Powodem tego jest nie tylko niesamowity efekt wizualny, niemożliwy do osiągnięcia żaden inny sposób ale rownież długa lista dodatkowych korzyści:

  • szybki montaż sufitu napinanego (montaż zajmuje od 2 do 5 godzin, a montaż sufitu kg zajmie nam około całego tygodnia, gdzie dobrze o tym wiemy że czas dla Warszawy jest bardzo cenny)
  • korzystna cena (cena sufitu napinanego nie bardzo się różni od ceny sufitu kg)
  • długi okres użytkowania (udzielamy 20 lat gwarancji, przypadku sufitu kg gwarancji nie dostaniemy)
  • estetyka, czysty montaż (różnica między montażem sufitu napinanego sufitu kg to że montaż sufitu napinanego nie wymaga większych przygotowań pomieszczenia).

Dla tego kto podjął decyzije ważnie o takim biznesie, uwierzcie to dobry wybór!

No niestety ale w tej branże wynika tez dużo pytań:

  1. jak tym się zając?
  2. gdzie dostać sprzęt?
  3. jak zdobyć klienta?
  4. montaż Sufitu napinanego?

Wszystki pytania dadzą Wam odpowiedz naszi specjaliści Polandgrop Warszawa.

Przychodząc do nas Wy zdobędziecie dużą wiedzę na temat sufitów napinanych Warszawa, wysoki serwis,możliwość załatwienia spszęntu (który pszez lata będzie spełniał wasze wymagania), a także komplet niezbędnych rzeczy który potrzebujecie rozpoczęcia pracy!

Dobrze wiedzieć ze najważniejsze tym wszystkim jest to, że nasza firma daje dilerom pomóc w reklamie internetowej! Dilerzy, którzy podpisują z nami umowę dostają miejsce na reklamę na naszej stronie internetowej polandgroups.pl

Naszi internetowi specjaliści zajmą się wszystkim aby twoja reklama zajmowała pierwsze miejsce na stronach internetowych Warszawy.

Także oferujemy szkolenia z montażu sufitów napinanych w stolice i waszych okolicach!

W zakres szkolenia wchodzi:

Cześć teoretyczna – obejmuje podstawowe informacje o systemie sufitów napinanych, możliwościach jego zastosowania, rodzajach oświetlenia i sposobie ich montowania sufita oraz prezentację narzędzi potrzebnych do montażu.

Cześć praktyczna – montaż sufitu, której każdy będzie mógł wziąć udział w pracach montażowych.

Dla wszystkich zainteresowanych co miesiąc w Warszawie są organizowane warsztaty Sufity Napinane Warszawa.

Paleta kolorów sufitów napinanych
NAPISZ DO NAS
Twoje imię i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wiadomość*
* wymagane pola
VIDEO