PROŚBA O KONTAKT
Twoje imię i nazwisko*
Telefon*
Standard
Premium
Luxury

Sufit napinany lub podwieszany w pokoju dziecka

Trójwymiarowy sufit w pokoju to sposób na niebanalną aranżację przestrzeni malucha. Stworzysz ją przy użyciu sztandarowych produktów wykończeniowych wnętrz od Poland Group – sufitu podwieszanego oraz napinanego. W pokoju dziecka uzyskasz z nimi fantastyczny efekt 3D. Zapraszamy do zapoznania się z tymi wyjątkowymi produktami.

Sufit podwieszany w pokoju dziecięcym w wybranym kształcie

Sufit podwieszany jest idealny do pokoju dziecięcego o dużej wysokości. Umożliwia ona stworzenie w nim przepięknej, wielopoziomowej konstrukcji. Sufity wykonujemy z lekkich płyt gipsowo-kartonowych, mocowanych do specjalnych konstrukcji nośnych, złożonych z wieszaków, łączników i kształtowników. To właśnie do nich dokładamy wybraną formę w kształcie chmurek, kwiatków, gwiazdek i wszelkich fantastycznych figur, o których tylko zamarzy Twoje dziecko. Sufit podwieszany w pokoju dziecięcym znakomicie współgra z nowoczesną instalacją oświetleniową LED, także montowaną przez doświadczonych fachowców z Poland Group.

Sufit napinany w pokoju dziecka z bezpiecznej folii PCV

sufity napinane dla dzieciCiekawą aranżację wnętrza stworzysz także z sufitem napinanym, wykonanym z elastycznej folii PCV, gwarantującej bezpieczeństwo użytkowania. Produkt jest trwały, wytrzymały i odporny na podpalenie. Montowany jest na specjalnych stelażach i umożliwia podłączenie instalacji oświetleniowej LED. Tak jak w przypadku sufitu podwieszanego, można uzyskać w pokoju dziecka efekt trójwymiarowy, z wybranym motywem, lubianym przez malucha. Obecnie ogromną popularnością cieszą się folie PCV, ukazujące kosmiczne układy planetarne, galaktyki i przeróżne konstelacje gwiazd. Proces zakładania sufitu dla dziecka trwa zazwyczaj jeden dzień, niezależnie od wyboru grafiki 3D. Sufit sprawdzi się zarówno w pokoju chłopca, jak i dziewczynki. Sprawi on, że maluchy będą świetnie się w nim czuły.

Najlepsze sufity do pokoju dziecięcego dostępne są w firmie Poland Group – zapraszamy do kontaktu.

Paleta kolorów sufitów napinanych
NAPISZ DO NAS
Twoje imię i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wiadomość*
* wymagane pola
VIDEO