PROŚBA O KONTAKT
Twoje imię i nazwisko*
Telefon*
Przejdź do Sufity Napinane Poland Group
Standard
Premium
Luxury

Sufity napinane podświetlane

Sufity napinane z nadrukiem  to nowoczesne rozwiązanie na sufity, ściany i inne powierzchnie z możliwością umieszczenia na nich wielkoformatowych nadruków wykonanych na foliach lakowych, matowych, transparentnych i satynowych. Nadruk ma najwyższą, profesjonalną jakość, jest trwały, nie odkształca się nawet przy mocnym napięciu folii i nie ma żadnych ograniczeń.

Sufity napinane z nadrukiem  umożliwiają wyeksponowanie dowolnej fotografii, logo, a także indywidualnego motywu. Dzięki odpowiednio dobranej grafice, otrzymujemy specyficzny charakter wnętrza.

Ten system  daje nowe możliwości aranżacji wnętrz doświadczonym architektom i projektantom. Oprócz tradycyjnego zastosowania, folia transparentna z nadrukiem może być wykorzystywana także, jako obraz świetlny, stanowiący niepowtarzalny element dekoracyjny każdego wnętr.

Zdolni są zawsze dodawane do wnętrza pomieszczeń trochę czarny, aby nadać mu elegancji i szlachetności. Dlatego napięcie  sufitu z brokatem  – jest idealnym ucieleśnieniem niestandardowych rozwiązań, zarówno w obszarach publicznych i mieszkalnych!

Połączenie stylu, piękna i oryginalności.Sufit czarny jest pokryty brokatem co może  sobie pozwolić na pewną aurę tajemniczości i bogactwo, to jest jak magiczne lustro, które optycznie zwiększa przestrzeń.

Ludzie, którzy decydują się na dekoracji wnętrz czarnym z brokatem sufitu – jest bardzo mały. A ponieważ powłoka może być bezpiecznie nazwie ekskluzywny, niezwykła konstrukcja. Czarny z brokatem  może wyglądać inaczej, ponieważ wpływa na postrzeganie pozostałych wewnętrznych szczegółów. Dlatego decydując się na taki sufit, to należy wziąć pod uwagę całą detal. Jeśli jesteś osobą kreatywną i chcesz wszystkie niestandardowe, zachęcamy do korzystania z tej możliwości – sufit czarny z brokatem spełni wszystkie waszy oczekiwania.

NAPISZ DO NAS
Twoje imię i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wiadomość*
* wymagane pola
VIDEO