PROŚBA O KONTAKT
Twoje imię i nazwisko*
Telefon*
Standard
Premium
Luxury

Sufity napinane podświetlane

Sufity napinane z nadrukiem to nowoczesne rozwiązanie na sufity, ściany i inne powierzchnie z możliwością umieszczenia na nich wielkoformatowych nadruków wykonanych na foliach lakowych, matowych, transparentnych i satynowych. Mogą być one podświetlane. Sufity LED nadają wnętrzom designu, stylu i elegancji. Nadruk ma najwyższą, profesjonalną jakość, jest trwały, nie odkształca się nawet przy mocnym napięciu folii i nie ma żadnych ograniczeń.
Sufity napinane z nadrukiem umożliwiają wyeksponowanie dowolnej fotografii, logo, a także indywidualnego motywu. Dzięki odpowiednio dobranej grafice, otrzymujemy specyficzny charakter wnętrza.

Ten system daje nowe możliwości aranżacji wnętrz doświadczonym architektom i projektantom. Oprócz tradycyjnego zastosowania, folia transparentna z nadrukiem może być wykorzystywana także jako obraz świetlny, stanowiący niepowtarzalny element dekoracyjny każdego wnętrza. Podświetlany sufit napinany LED montują specjaliści z Poland Group – renomowanej, polskiej firmy.

Czarne podświetlane sufity z wykończeniem z brokatu

Podświetlane sufity w kolorze czarnym nadają wnętrzom elegancji i szlachetności. Z kolei te z dodatkowym wykończeniem – np. brokatowym – są ucieleśnieniem niestandardowych rozwiązań. Mogą one zdobić zarówno obiekty publiczne, jak i domy mieszkalne.

Sufit czarny pokryty brokatem łączy styl, piękno i oryginalność. Nadaje on wnętrzom aurę tajemniczości i prestiżu. Jest jak magiczne lustro, które optycznie zwiększa przestrzeń. Czarny podświetlany sufit zamontowany w salonie to pomysł na jego niebanalną aranżację, np. w stylu glamour. Styl ten wyróżniają wygodne, masywne kanapy, kryształy z kwiatami, lustra z posrebrzanymi zdobieniami i piękne, cylindryczne lampy.

Czarny, podświetlany sufit z brokatem nadaje wnętrzu równie ponadczasowej klasy. Ta ekskluzywna konstrukcja stanowi zdobienie samo w sobie. Jeśli więc cenisz niestandardowe rozwiązania, to ten produkt jest dla Ciebie idealny. Podświetlany sufit napinany oferujemy w różnych cenach, zależnej m.in. od metrażu pomieszczenia. Sufit czarny z brokatem spełnia wszystkie oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Podświetlany sufit, idealny do aranżacji wnętrz kuchennych

Podświetlany sufit montowany w kuchni stwarza mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Szczególne uznanie zdobywa ten napinany, wykończony światłem LED. Wygląda ono zjawiskowo, gdy rozchodzi się wokół krawędzi sufitu, nadając blask całemu pomieszczeniu. Podświetlany sufit, napinany bezpieczną folią PCV montują specjaliści z Poland Group. Firma oferuje szeroką paletę kolorystyczną tego produktu, specjalnie do tworzenia niebanalnych zestawień. Dla przykładu, biały, podświetlany sufit w kuchni świetnie komponuje się z granatową ścianą. Uwielbiasz ekskluzywne produkty wykończeniowe do wnętrz? Skontaktuj się z nami.

NAPISZ DO NAS
Twoje imię i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wiadomość*
* wymagane pola
VIDEO