PROŚBA O KONTAKT
Twoje imię i nazwisko*
Telefon*
Standard
Premium
Luxury

Sufit napinany z nadrukiem na połysku niebo

Nietypowy sufit to świetna alternatywa dla doskonale znanych, nudnych jednokolorowych powierzchni. Współczesne rozwiązania pozwalają na wzbogacenie ich o nowe walory dekoracyjne. Aktualnie na suficie można stworzyć niesamowite efekty wizualne. Tak naprawdę jedyne, co ogranicza daną osobę, to wyobraźnia.

Sufit napinany stylizowany na niebo

Jednym z przykładów nietypowych rozwiązań jest efekt nieba na suficie, który ożywi każdą minimalistyczną przestrzeń. Będzie wspaniale nadawał się do przestronnych pomieszczeń, które wspaniale wyeksponują uzyskany efekt. Sufit jak niebo będzie nadawał się do wielu wnętrz. Można go wykorzystać domach prywatnych, ale sprawdzi się też w salach weselnych, bankietowych czy restauracjach. Sufit napinany z efektem nieba będzie szczególnie dobrze prezentował się w pokoju dziecięcym.

Podświetlany sufit niebo – alternatywa dla lampy

Dodatkową funkcją może być wyposażenie sufitu w lampki bądź taśmy LED, co sprawi, że uzyska on efekt podświetlenia. Jest to nietypowe rozwiązanie zastępujące tradycyjne lampy. Podświetlany sufit niebo zapewnia niepowtarzalny efekt, który zachwyci nie tylko domowników, ale także i gości. Dzięki niemu można poczuć się tak, jakby przebywało się na zewnątrz podczas pięknego, słonecznego dnia. Chmury na suficie sprawią, że pokój będzie otaczał się spokojną i przyjazną aurą.

Sufit jak niebo w wykonaniu Poland Group

Sufit z niebem to ciekawe rozwiązanie, które będzie wyglądało ciekawie w wielu pomieszczeniach. Wiemy, że niektórzy mogą jednak nadal zastanawiać się, czy na pewno taki wzór będzie odpowiedni do ich pokoju. Z myślą o tych osobach przygotowaliśmy symulator kolorów, który umożliwia sprawdzenie, jak prezentuje się niebo na suficie w danym pomieszczeniu za pomocą zdjęcia.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Poland Group.

NAPISZ DO NAS
Twoje imię i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wiadomość*
* wymagane pola
VIDEO