PROŚBA O KONTAKT
Twoje imię i nazwisko*
Telefon*
Standard
Premium
Luxury

Ile kosztuje sufit napinany?

Coraz częściej interesuje nas, nie tylko odpowiednie wykończenie sufitu, ale również możliwość uzyskania ciekawego i atrakcyjnego efektu jego wykończenia, zgodnie z konkretną stylistyką oraz aranżacją, jaka panuje w danym wnętrzu. Oczywiste jest, iż zastosowanie folii na suficie, umożliwia także proste i skuteczne wyrównanie na całej jego płaszczyźnie. Efekt ten jest bardzo pożądany przez naszych klientów.

Zastanawiasz się: sufit napinany – ile kosztuje?

Bardzo ważna w przypadku ceny i uwzględnienia kosztów sufitu napinanego jest powierzchnia oraz inne uwarunkowania techniczne danego miejsca, w którym będzie montowany. Cena sufitu podwieszane wzrasta wraz ze zwiększeniem się jego powierzchni. Jednocześnie, podczas wykonywania wyceny, należy uwzględnić również oświetlenie oraz parametry techniczne folii (lub innego materiału zastosowanego do tego celu). Jeśli chodzi o sufit napinany – ile kosztuje, mieści się w szerokim przedziale cenowym. Pomimo, że koszt mieszczący się w granicach 200-300 złotych za metr kwadratowy może z pozoru wydawać się zbyt wysoki, warto zwrócić uwagę na zalety, które posiadają sufity napinane. Jest to rozwiązanie bardzo praktyczne i funkcjonalne, a przede wszystkim trwałe – nie wymaga remontu i wymiany przez nawet kilkadziesiąt lat. Wszystko to sprawia, że podczas eksploatacji obiektu, nie musimy ponosić dodatkowych kosztów wynajmu ekipy remontowej oraz zakupu gładzi szpachlowej i farb, aby nasze pomieszczenia wyglądały świeżo i nowocześnie.

Dlaczego, pomimo wysokich kosztów, warto zdecydować się na sufity napinane?

Możliwość skorzystania z tej technologii cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wielu naszych klientów docenia to rozwiązanie ze względu na jego dużą atrakcyjność oraz funkcjonalność. Nie każdy montaż sufitu napinanego to zadanie dla firmy, która posiada odpowiednie predyspozycje i doświadczenie, ponieważ w sprzedaży pojawiają się sufity napinane do samodzielnego montażu. Wysoką cenę warto w wielu przypadkach oraz sytuacjach zaakceptować i zdać sobie sprawię z tego, co wraz z takim sufitem napinanym możemy zyskać. Nasza oferta jest skierowana do osób poszukujących optymalnego, oryginalnego oraz atrakcyjnego rozwiązania. Jesteśmy przekonani, że efekt końcowy zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Sufity napinane są inwestycją, na którą warto się zdecydować.

NAPISZ DO NAS
Twoje imię i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wiadomość*
* wymagane pola
VIDEO