PROŚBA O KONTAKT
Twoje imię i nazwisko*
Telefon*
Standard
Premium
Luxury

Dlaczego warto zdecydować się na sufit napinany?

Sufit napinany, to alternatywa za którą przemawia wiele zalet, ciekawe rozwiązanie na oryginalne wykończenie oraz swoistą aranżację niejednego co do tego miejsca. Oczywiście wspomniany sufit napinany to nic innego jak adekwatna płaszczyzna z zastosowaniem elastycznego materiału, zazwyczaj pod postacią foli PCV którą rozpina się +na adekwatnej do tego konstrukcji w procesie nagrzania oraz naciągania.

Można zatem powiedzieć, że jest to rodzaj sufitu wręcz podwieszanego, jaki jest mocowany na odpowiednich listach które wcześniej zostały przymocowane do danej ściany. Oczywiście wraz z sufitem podwieszanym możemy uzyskać nader atrakcyjny efekt gdy chodzi o modne wykończenie wnętrza.

Co zyskamy decydując się na sufit napinany?

Wykorzystanie typowej tkaniny termokurczliwej z PCV, pozwala nie tylko na wykończenie naszego sufitu ale niejednokrotnie ukrycie pewnych jego niedoskonałości czy wad. Jak najbardziej wspomniana tkanina termokurczliwa spełnia wszystkie właściwości w aspekcie jej swoistej eksploatacji i zastosowania właśnie w taki a nie inny sposób. Wraz z sufitem napinanym możemy ukryć ewentualne instalacje czy jakiekolwiek rury, warto zatem zdecydować się na takie rozwiązanie w aspekcie poprawy estetyki wnętrza danego miejsca.

Jakie są zalety sufitów napinanych?

Oprócz wspomnianych powyżej zalet, do których zaliczyć należy możliwość poprawy estetyki wyglądu danego wnętrza i miejsca, a tym samym uzyskanie ciekawej aranżacji, należy pamiętać również o innych walorach jakie przemawiają na korzyść sufitów napinanych. Jednym z podstawowych argumentów jest brak obciążenia stropu, zatem znajdą zastosowanie w wielu specyficznych miejscach gdzie chociażby strop jest bardzo niski. Dodatkowo sufit staje się odporny na ogień a nawet przemakanie, a do ich czyszczenia wystarczy zastosować wyłącznie wodę z adekwatnym do tego detergentem.

Nie ma jakichkolwiek wątpliwości, iż sufity napinane to alternatywa oraz opcja, za którą przemawia wiele zalet, i rozwiązanie na jakie co oczywiste warto się zdecydować.

NAPISZ DO NAS
Twoje imię i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wiadomość*
* wymagane pola
VIDEO