SUFITY NAPINANE
opinie

Kasia Kors

opine Kasia Kors Świetna robota,firma godna zaufania. Polecam!

Rafal Głukowski

opine Kasia Kors Zaskakujące szybko zrobili montaz. Zostawili porządek po sobie. Fachowcy swojej pracy. Polecam wszystkim!

Kacper S

opine Świetna firma. Polecam!

Wielopoziomowe sufity napinane

Wszystkie chcemy mieszkać w pięknym i wygodnym mieszkaniu, ale do tego trzeba zrobić remont. Są takie typy remontu: remont kosmetyczny i remont kapitalny.

Kapitalny remont składa się z wszystkich typów robót budowlanych, nawet z przebudowy mieszkania, ale to zajmuje wiele czasu, sił, a także wymaga dużo pieniędzy. Sufity napinane można zrobić za minimum czasu i pieniędzy.

Kosmetyczny remont nie wymaga za dużo pieniędzy. Taki remont nie zajmuje wiele czasu i jest bardzo efektywny, ale są osoby, które mogą przedłużać ten proces na kilka miesięcy, robiąc ciężkie i masywne konstrukcje z płyt gipsowo-kartonowych. Myślę, że ten sposób remontu nie ma sensu, bo nie widzę żadnych przewag tego materiału (za dużo brudu, pyłu, zajmuje wiele czasu, nie jest tani, boi się wody i nie uratuje sufit po zalaniu).

Co zrobić w takiej sytuacji? Na pomóc mogą przyjść sufity napinane. Sufity napinane są różnej złożoności i mogą być wykonywane w różnych konfiguracjach. Rozpatrzymy sufity napinane wielopoziomowe, które zrobią wasze mieszkanie, dom albo biuro rzeczywiście pięknym, wygodnym, współczesnym i bardzo praktycznym!

Taki sufit napinany łatwo zamieni konstrukcję z płyt gipsowo-kartonowych, ale przy tym oszczędzi wiele czasu (zajmuje dziesięć razy mniej czasu)! Jeśli remont w trzypokojowym mieszkaniu trwa blisko miesiąc (chodzi tylko o sufitach), to sufity napinane wielopoziomowe można zrobić nawet w ciągu 3 dni. Cena tylko płyt gipsowo-kartonowych będzie taką samą, jak i cena całego sufitu napinanego.

Sufity napinane wielopoziomowe można zrobić absolutnie każdej konfiguracji (sufity niezwykłej formy, sufity z podświetleniem, niszy do zasłon i tak dalej) i to wszystko będzie zrobione bardzo szybko i jakościowo.

Sufity napinane wielopoziomowe mają dużo przewag: 

  • Nie boją się wody i zalania,
  • Mają minimalną wagę konstrukcji,
  • Nie boją się pyłu (pył nie osiada),
  • Mają idealnie gładką powierzchnię,
  • Mają wielką paletę kolorów,
  • Montaż takich sufitów nie wymaga wiele czasu, sił i nerwów.

Nie można zapominać, że sufity napinane wielopoziomowe boją się rozcięć i przebić, ale sufity z płyt gipsowo-kartonowych także boją się uszkodzeń.

W tym artykule dajemy wam możliwość zapoznać się ze zdjęciami sufitów napinanych wielopoziomowych. Nie na wszystkich tych zdjęciach są nasze roboty, ale to wszystko możemy zrobić.

Jeśli chcecie zrobić swój sufit pięknym, ekskluzywnym i stylowym, zadzwonicie do naszej firmy i otrzymajcie konsultacje naszych specjalistów!

Jak przygotować pomieszczenia do montażu sufita napinanego

Montaż sufitów napinanych praktycznie nie zawiera w siebie “brudnej” roboty i jest wykonywany dosyć szybko. Dlatego, żeby zmontować sufity napinane trzeba tylko kilka godzin. Niemniej jednak, jeśli chcecie, by wszystko udało się dokładnie tak samo szybko i bez zbędnego brudu, trzeba zaniepokoić się przygotowaniem pomieszczenia do wykonywania wszystkich robót. Żeby zrozumieć z czego zrobiony sufit napinany zobacz tutaj.

Paleta kolorów w designie sufitów napinanych

sufity napinane Rola palety kolorów w załatwieniu i stworzeniu wystroju wnętrza trudno przecenić, bo kiedy zaczynamy robić remont, przeważnie chcemy zmienić i polepszyć otaczająca nas przestrzeń.

SYSTEMY MOCOWAŃ SUFITÓW NAPINANYCH

KuchnieHarpun to elastyczna płytka, jaka jest twardziejsza od folii PVC i przyspawana do płótna sufitu napinanego wzdłuż całego obwodu. Ta płytka służy do łączenia płótna sufitu i bagietki. Płótno do instalacji na obiekt budowlany dostaje się gotowym do wykorzystania (ono ma potrzebny rozmiar i konfigurację).

Czy jest sens zrobić remont samemu?

sufity w warszawieKażdy, kto choć raz zrobił remont sam, z całą pewnością twierdzi, że to jest bardzo korzystnie. I główna korzyść to oszczędność na płace dla robotników budowlanych, ale, niestety, nie każdy może zrobić remont samodzielnie. Dla tego istnieje dużo poważnych powodów, jak, na przykład, problemy ze zdrowiem albo prosto brak czasu.

 
Prośba o kontakt
 
Zamówić sufit napinany