SUFITY NAPINANE
opinie

Kasia Kors

opine Kasia Kors Świetna robota,firma godna zaufania. Polecam!

Mariusz C

opine Jestem pod wrażeniem! Szybka realizacja usług, staranne wykonane prace, korzystne ceny.

Kacper S

opine Świetna firma. Polecam!

SZKOLENIE Z MONTAŻU SUFITÓW NAPINANYCH

Firma POLAND GROUP proponuje szkolenie z instalacji i montażu sufitów napinanych dla ludzi, którzy chcą dowiedzieć się czegoś nowego w sferze ozdoby sufitów! Nasi dobrze wykształceni specjaliści będą przeprowadzić wasze szkolenie. Po zakończeniu kursu zmożecie montować sufity napinane prawie wszystkich rodzajów. Szkolenie może odbywać się jak na naszych, tak i na waszych obiektach budowlanych. Po zakończeniu szkolenia możecie nabyć wszystkie niezbędne narzędzia do montażu sufitów napinanych. Z wszystkimi pytaniami prosimy dzwonić pod numer telefonu +48 884 074 848.

Jak przygotować pomieszczenia do montażu sufita napinanego

Montaż sufitów napinanych praktycznie nie zawiera w siebie “brudnej” roboty i jest wykonywany dosyć szybko. Dlatego, żeby zmontować sufity napinane trzeba tylko kilka godzin. Niemniej jednak, jeśli chcecie, by wszystko udało się dokładnie tak samo szybko i bez zbędnego brudu, trzeba zaniepokoić się przygotowaniem pomieszczenia do wykonywania wszystkich robót. Żeby zrozumieć z czego zrobiony sufit napinany zobacz tutaj.

Paleta kolorów w designie sufitów napinanych

sufity napinane Rola palety kolorów w załatwieniu i stworzeniu wystroju wnętrza trudno przecenić, bo kiedy zaczynamy robić remont, przeważnie chcemy zmienić i polepszyć otaczająca nas przestrzeń.

SYSTEMY MOCOWAŃ SUFITÓW NAPINANYCH

KuchnieHarpun to elastyczna płytka, jaka jest twardziejsza od folii PVC i przyspawana do płótna sufitu napinanego wzdłuż całego obwodu. Ta płytka służy do łączenia płótna sufitu i bagietki. Płótno do instalacji na obiekt budowlany dostaje się gotowym do wykorzystania (ono ma potrzebny rozmiar i konfigurację).

Czy jest sens zrobić remont samemu?

sufity w warszawieKażdy, kto choć raz zrobił remont sam, z całą pewnością twierdzi, że to jest bardzo korzystnie. I główna korzyść to oszczędność na płace dla robotników budowlanych, ale, niestety, nie każdy może zrobić remont samodzielnie. Dla tego istnieje dużo poważnych powodów, jak, na przykład, problemy ze zdrowiem albo prosto brak czasu.

 
Prośba o kontakt
 
Zamówić sufit napinany