SUFITY NAPINANE
opinie

Rafal Głukowski

opine Kasia Kors Zaskakujące szybko zrobili montaz. Zostawili porządek po sobie. Fachowcy swojej pracy. Polecam wszystkim!

Magda G

opine Profesjonalne podejście do klienta, praca wykonana na 100%. Polecam!!

Sylwia K

opine Jestem zadowolona, że zamówiłam sufity w tej firmie! Polecam!

Sufity Napinane Warszawy

Wiele osób poszukuje nowych, innowacyjnych rozwiązań, materiałów, które pomogą im stworzyć unikalne 4 kąty. Zbudować wnętrza, jakie będą zachwycać od pierwszego spojrzenia. Jeśli jesteś jedną z takich osób, to mamy dla Ciebie świetny pomysł. Wykorzystaj sufity napinane Warszawy. Jesteśmy firmą z Warszawy Poland Group, która od lat tworzy dla klientów niesamowite sufity przykuwające uwagę. Na podstawie wielu projektów, jakie wykonaliśmy w Warszawie, możemy zagwarantować, że przy odpowiednim projekcie efekt będzie oszałamiający.

Sufity Napinane Warszawy

Kilka słów o sufitach napinanych

Sufity Warszawy to wciąż mało znane rozwiązanie na unikalne udekorowanie wnętrza. Jednak staje się coraz bardziej popularne, dzięki możliwościom wizualnym, jakie możemy osiągnąć. Sufity zamieszczamy pod stropem. Odległość nie jest ściśle określona, ponieważ zależy od faktu, czy do stworzenia dodatkowego efektu wykorzystamy oświetlenie LED oraz jak silne natężenie światła zamontujemy. Sufity napinane możemy zamontować zarówno na powierzchni warstwowej, kulistej, jak i łukowej.

Materiał można formować, więc łatwo dostosować go do potrzeb klienta. Sufity napinane możecie zakupić w różnych kolorach, a nawet możemy na nim nadrukować obraz osiągając jeszcze bardziej nietypowy efekt wizualny. Dla przykładu popularne są przedstawiające słoneczne niebo lub kosmos. Niestety montaż sufitów napinanych bez odpowiedniego sprzętu i doświadczenia może być mozolny, a nawet możemy uszkodzić materiał, więc warto oddać go w ręce specjalistów. Przy mniejszych pomieszczeniach firma powinna zamontować konstrukcję nawet w przeciągu kilku godzin. Ponadto wielką zaletą jest fakt, iż przy montażu nie trzeba całkowicie opróżniać pokoju.

Sufity napinane Warszawy są bardzo komfortowe w użytku, ponieważ wystarczy je odkurzać lub delikatnie przemyć wilgotną szmatką. Każdej chwili można je również odczepić, a później ponownie napiąć. Jest to bardzo pomocne na przykład przy konserwacji lub przebudowie okablowania umieszczonego pomiędzy stropem a sufitem napinanym.

Sufity Napinane Warszawy

Mieszkasz w Warszawie? Skontaktuj się z naszą firmą Poland Group. Zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie dla Twojego domu.

Jak przygotować pomieszczenia do montażu sufita napinanego

Montaż sufitów napinanych praktycznie nie zawiera w siebie “brudnej” roboty i jest wykonywany dosyć szybko. Dlatego, żeby zmontować sufity napinane trzeba tylko kilka godzin. Niemniej jednak, jeśli chcecie, by wszystko udało się dokładnie tak samo szybko i bez zbędnego brudu, trzeba zaniepokoić się przygotowaniem pomieszczenia do wykonywania wszystkich robót. Żeby zrozumieć z czego zrobiony sufit napinany zobacz tutaj.

Paleta kolorów w designie sufitów napinanych

sufity napinane Rola palety kolorów w załatwieniu i stworzeniu wystroju wnętrza trudno przecenić, bo kiedy zaczynamy robić remont, przeważnie chcemy zmienić i polepszyć otaczająca nas przestrzeń.

SYSTEMY MOCOWAŃ SUFITÓW NAPINANYCH

KuchnieHarpun to elastyczna płytka, jaka jest twardziejsza od folii PVC i przyspawana do płótna sufitu napinanego wzdłuż całego obwodu. Ta płytka służy do łączenia płótna sufitu i bagietki. Płótno do instalacji na obiekt budowlany dostaje się gotowym do wykorzystania (ono ma potrzebny rozmiar i konfigurację).

Czy jest sens zrobić remont samemu?

sufity w warszawieKażdy, kto choć raz zrobił remont sam, z całą pewnością twierdzi, że to jest bardzo korzystnie. I główna korzyść to oszczędność na płace dla robotników budowlanych, ale, niestety, nie każdy może zrobić remont samodzielnie. Dla tego istnieje dużo poważnych powodów, jak, na przykład, problemy ze zdrowiem albo prosto brak czasu.

 
Prośba o kontakt
 
Zamówić sufit napinany