SUFITY NAPINANE
opinie

Magda G

opine Profesjonalne podejście do klienta, praca wykonana na 100%. Polecam!!

Klaudia N

opine Wszystko zrobione profesjonalnie! Dziękujemy bardzo. Będziemy zamawiać jeszcze.

Kacper S

opine Świetna firma. Polecam!

Sufity napinane Warszawa

Sufity napinane są jednym z bardziej innowacyjnych oraz atrakcyjnych, ale wciąż pomijanych z powodu niewiedzy, sposobów na upiększenie wnętrza swojego domu i mieszkania w mieście Warszawa. Jest to bezpośrednia alternatywa dla sufitów podwieszanych, które niosą za sobą kilka problemów: czas oraz kiepski komfort montażu czy ciężar.

Sufity napinane Warszawa

Sufity napinane Warszawa przypominają grubszą folię, dzięki czemu można je łatwy sposób kształtować. Ich wykorzystaniem możemy upiększyć zarówno płaskie, łukowe, jak i kuliste powierzchnie. Możemy wybrać matowy lub błyszczący materiał, dowolny kolor, a nawet sufity z nadrukiem.

Dodatkowo możemy wspomóc się taszmą LED, które przy odpowiednim wykorzystaniu dadzą bardzo ciekawy efekt. Ilość kombinacji pozwala nam stworzyć swoje unikalne wnętrze, jakiego będą nam zazdrościć bliscy i znajomi. Sufity napinane Warszawa nie ogranicza do gotowych projektów, tylko możemy stworzyć coś własnego.

Jak przygotować się do zakupu sufitu napinanego?

Najbardziej oczywistym krokiem jest przemyślenie projektu, wzoru oraz oczekiwanego efektu. Gdy już zbudujemy w swoich głowach pewną wizję Sufity napinane Warszawa należy sporządzić dokładne wymiary, włącznie przekątnymi pomieszczeń. Jeśli nie czujesz na siłach, to lepiej zleć to zadanie zewnętrznej firmie, ponieważ jest to istotny krok do otrzymania oszałamiającego efektu. Z doświadczenia wiemy, że klienci, jakich podejmowaliśmy w mieście Warszawa, często przychodzili z błędnymi wyliczeniami.

Sufity napinane Warszawa

Podobnie wygląda sytuacja przy montażu. Jest on bardzo komfortowy pod względem czasu, ponieważ całość można zamontować nawet na przestrzeni jednego dnia (przy prostszych projektach). Niestety materiał, z którego tworzone są Sufity napinane Warszawa, można dość prosto uszkodzić, nie mając wystarczających umiejętności. Dlatego lepiej, aby zajęli się tym specjaliści. Wielką zaletą jest również fakt, i nie trzeba pozbywać się wyposażenia pokoju, aby zamontować konstrukcję, tak jak ma to miejsce w przypadku sufitów podwieszanych. Tym samym oszczędzamy dużo czasu i nie tworzymy sobie dodatkowych problemów. Firma Polandgroups Sufity napinane Warszawa najlepsze rozwiązanie dla twojego projektu.

W przypadku montowania taszmy LED sufity napinane należy podwiesić na minimalnie 15 cm od stropu. Warto zaznaczyć, że przy oświetleniu niższej mocy warto zamontować Sufity napinane Warszawa na większej odległości. Warto wspomnieć o kolejnej zalecie, czyli ułatwieniu maskowania instalacji. Wystarczy, że schowamy je pod sufitem. Konstrukcję można bez problemu odczepić, przeprowadzić konserwację instalacji lub rozbudować ją i ponownie naciągnąć sufit. Utrzymanie sufitu napinanego jest trywialnie proste. Wystarczy raz na czas delikatnie go przemyć lub odkurzyć.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Poland Group Warszawa. Swoją siedzibę posiadamy w Warszawie, więc chętnie umówimy się na spotkanie i pomożemy Ci dobrać idealne rozwiązanie dla Twojego domu. Zapraszamy do naszego biura : Sufity napinane Warszawa aleja Krakowska 121.

Jak przygotować pomieszczenia do montażu sufita napinanego

Montaż sufitów napinanych praktycznie nie zawiera w siebie “brudnej” roboty i jest wykonywany dosyć szybko. Dlatego, żeby zmontować sufity napinane trzeba tylko kilka godzin. Niemniej jednak, jeśli chcecie, by wszystko udało się dokładnie tak samo szybko i bez zbędnego brudu, trzeba zaniepokoić się przygotowaniem pomieszczenia do wykonywania wszystkich robót. Żeby zrozumieć z czego zrobiony sufit napinany zobacz tutaj.

Paleta kolorów w designie sufitów napinanych

sufity napinane Rola palety kolorów w załatwieniu i stworzeniu wystroju wnętrza trudno przecenić, bo kiedy zaczynamy robić remont, przeważnie chcemy zmienić i polepszyć otaczająca nas przestrzeń.

SYSTEMY MOCOWAŃ SUFITÓW NAPINANYCH

KuchnieHarpun to elastyczna płytka, jaka jest twardziejsza od folii PVC i przyspawana do płótna sufitu napinanego wzdłuż całego obwodu. Ta płytka służy do łączenia płótna sufitu i bagietki. Płótno do instalacji na obiekt budowlany dostaje się gotowym do wykorzystania (ono ma potrzebny rozmiar i konfigurację).

Czy jest sens zrobić remont samemu?

sufity w warszawieKażdy, kto choć raz zrobił remont sam, z całą pewnością twierdzi, że to jest bardzo korzystnie. I główna korzyść to oszczędność na płace dla robotników budowlanych, ale, niestety, nie każdy może zrobić remont samodzielnie. Dla tego istnieje dużo poważnych powodów, jak, na przykład, problemy ze zdrowiem albo prosto brak czasu.

 
Prośba o kontakt
 
Zamówić sufit napinany