SUFITY NAPINANE
opinie

Marta i Michal Willmann

opine Kasia Kors Porządną firma, fachowcy swojej branży. Robią już czwarte zlecenie u mnie,świetnie się spisują. Polecamy.

Rafal Głukowski

opine Kasia Kors Zaskakujące szybko zrobili montaz. Zostawili porządek po sobie. Fachowcy swojej pracy. Polecam wszystkim!

Sylwia K

opine Jestem zadowolona, że zamówiłam sufity w tej firmie! Polecam!

Sufity napinane w Warszawie Poland Group

Szukasz ciekawego i nietypowego pomysłu na urozmaicenie wizualne wnętrza swojego mieszkania? Chcesz je wyróżnić i sprawić, aby wzbudzało podziw u Twoich znajomych? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Wykorzystaj sufity napinane w Warszawie. Czym są sufity napinane?

sufity napinane w warszawie

Sufity napinane przypominają tkaninę, którą naciągamy pod stropem. Taka forma dekoracji ma wiele zalet:

  • sufity napinane w Warszawie nie obciąża stropu,
  • materiał jest ekologiczny,
  • pozwala przystroić wnętrze w unikalny sposób,
  • łatwa konserwacja, czyszczenie (można czyścić odkurzaczem lub delikatnie zwilżoną szmatką)
  • sufity napinane w Warszawie wystarczy konserwować nawet co 6 lat,
  • materiał jest antysejsmiczny i antyelektrostatyczny,
  • nie gromadzi wilgoci,
  • szybki czas montażu przez specjalistów,
  • z sufitów napinanych możemy tworzyć różnorodne konstrukcje: owalne, łukowe, kuliste czy łamane.

Największym minusem jest prawdopodobnie fakt, że sufity napinane w Warszawie ciężko zamontować na własną rękę bez odpowiedniego doświadczenia. Łatwo wtedy uszkodzić materiał i efekcie stracić pieniądze. Ponadto wymagane jest dokładne wymierzenie powierzchni pokoju włącznie z przekątnymi. Dlatego warto powierzyć to osobom, które zajmują się sufity napinane w Warszawie montażem na co dzień.

Niezwykle ciekawym pomysłem jest połączenie sufitów napinanych z oświetleniem LED. Na rynku w Warszawie możemy znaleźć wiele odmian lampeczek w różnorodnych kolorach. Ogranicza nas tak naprawdę wyłącznie wyobraźnia. Oświetlenie możemy zamontować bezpośrednio na stropie. Wtedy sufity napinane w Warszawie należy zamieścić na odległości minimum 15 cm od stropu. Tylko wtedy otrzymamy pożądany efekt świetlny. Jednak odległość ta nie jest sztywno ustalona. Wszystko zależy od mocy oświetlenia, które się wyposażymy. Jeśli światło będzie słabsze, to warto zwiększyć odległość od stropu, aby uzyskać lepszy efekt. Przy montażu sufitu napinanego warto pamiętać, aby nie zakryć kratek wentylacyjnych czy czujników.

sufity napinane w warszawie

Sufity napinane w Warszawie jak wygląda montaż?

Gdy już wymierzyliśmy pomieszczenie i zdobyliśmy materiał, to czas zabrać się do montażu. Na początku tworzymy po obwodzie pokoju stelaż z aluminiowych listw. Następnie możemy rozpocząć napinanie sufitu. Jednak trzeba pamiętać, aby rozpocząć z odpowiedniego miejsca. Jest ono ściśle wyznaczone przez producenta, więc musimy zwrócić na to uwagę. Całość mocujemy klamrami, aby sufit wisiał bez naszej ingerencji. Kolejno zwiększamy temperaturę pomieszczenia. Ułatwi to montaż sufitu we wcześniej stworzonym stelażu, ponieważ materiał naciąga się pod wpływem ciepła. Wcześniej wspomnieliśmy, że materiał łatwo uszkodzić, naderwać. Dlatego do montażu używa się specjalistycznego narzędzia, które niweluje ten problem. Na sam koniec montuje się listwy, które maskują szczeliny, a tym samym zapobiegają dostaniu się insektów czy brudu do wolnej przestrzeni. Czas trwania montażu zależy od rozmiaru pomieszczenia, mniejszych pokojach może on wynieść zaledwie kilka godzin.

Jeśli szukasz sufity napinane w Warszawie, to zapraszamy do skorzystania z oferty Poland Group. Gwarantujemy wysoką jakość usług i materiałów.

Jak przygotować pomieszczenia do montażu sufita napinanego

Montaż sufitów napinanych praktycznie nie zawiera w siebie “brudnej” roboty i jest wykonywany dosyć szybko. Dlatego, żeby zmontować sufity napinane trzeba tylko kilka godzin. Niemniej jednak, jeśli chcecie, by wszystko udało się dokładnie tak samo szybko i bez zbędnego brudu, trzeba zaniepokoić się przygotowaniem pomieszczenia do wykonywania wszystkich robót. Żeby zrozumieć z czego zrobiony sufit napinany zobacz tutaj.

Paleta kolorów w designie sufitów napinanych

sufity napinane Rola palety kolorów w załatwieniu i stworzeniu wystroju wnętrza trudno przecenić, bo kiedy zaczynamy robić remont, przeważnie chcemy zmienić i polepszyć otaczająca nas przestrzeń.

SYSTEMY MOCOWAŃ SUFITÓW NAPINANYCH

KuchnieHarpun to elastyczna płytka, jaka jest twardziejsza od folii PVC i przyspawana do płótna sufitu napinanego wzdłuż całego obwodu. Ta płytka służy do łączenia płótna sufitu i bagietki. Płótno do instalacji na obiekt budowlany dostaje się gotowym do wykorzystania (ono ma potrzebny rozmiar i konfigurację).

Czy jest sens zrobić remont samemu?

sufity w warszawieKażdy, kto choć raz zrobił remont sam, z całą pewnością twierdzi, że to jest bardzo korzystnie. I główna korzyść to oszczędność na płace dla robotników budowlanych, ale, niestety, nie każdy może zrobić remont samodzielnie. Dla tego istnieje dużo poważnych powodów, jak, na przykład, problemy ze zdrowiem albo prosto brak czasu.

 
Prośba o kontakt
 
Zamówić sufit napinany