SUFITY NAPINANE
opinie

Rafal Głukowski

opine Kasia Kors Zaskakujące szybko zrobili montaz. Zostawili porządek po sobie. Fachowcy swojej pracy. Polecam wszystkim!

Kasia Kors

opine Kasia Kors Świetna robota,firma godna zaufania. Polecam!

Marta i Michal Willmann

opine Kasia Kors Porządną firma, fachowcy swojej branży. Robią już czwarte zlecenie u mnie,świetnie się spisują. Polecamy.

SUFITY NAPINANE BEZ SZWU

Czym jest sufit napinany bez szwu? Czym sufity napinane bez szwu odróżniają się od innych sufitów? Jakie mają przewagi?

Sufity napinane bez szwu to idealny wariant do pomieszczeń niewielkiego rozmiaru. Montaż takich sufitów jest szybki i prosty, a rysunki na takich sufitach będą wyglądać bardzo naturalnie. Brak szwów na powierzchni przestrzeni sufitu dodaje mu dużo przewag i wyróżnia go spośród innych typów sufitów napinanych. Taki sufit ma cudowne estetyczne właściwości. Sufity napinane bez szwu można używać w pomieszczeniach z maksymalną szerokością do 5 m.

Zadzwonicie i zapytajcie o sufitach napinanych wszystko, co jest dla was ciekawe.

Sufity napinane bez szwu zauroczą różne sufity z tkaniny, które używają się w pomieszczeniu. Główna ich osobliwość to brak szwu. Jeśli rozmiar sufitu jest więcej niż 5 m, nie można obejść się bez szwu. Montaż takich sufitów nie potrzebuje sprzętu termicznego. Sufity napinane bez szwu sprawiedliwie można nazywać ogniotrwałymi i przyjaznymi dla środowiska. Brak zapachu i wytrzymałość także są ich przewagami w porównaniu z folią PVC.

Jak przygotować pomieszczenia do montażu sufita napinanego

Montaż sufitów napinanych praktycznie nie zawiera w siebie “brudnej” roboty i jest wykonywany dosyć szybko. Dlatego, żeby zmontować sufity napinane trzeba tylko kilka godzin. Niemniej jednak, jeśli chcecie, by wszystko udało się dokładnie tak samo szybko i bez zbędnego brudu, trzeba zaniepokoić się przygotowaniem pomieszczenia do wykonywania wszystkich robót. Żeby zrozumieć z czego zrobiony sufit napinany zobacz tutaj.

Paleta kolorów w designie sufitów napinanych

sufity napinane Rola palety kolorów w załatwieniu i stworzeniu wystroju wnętrza trudno przecenić, bo kiedy zaczynamy robić remont, przeważnie chcemy zmienić i polepszyć otaczająca nas przestrzeń.

SYSTEMY MOCOWAŃ SUFITÓW NAPINANYCH

KuchnieHarpun to elastyczna płytka, jaka jest twardziejsza od folii PVC i przyspawana do płótna sufitu napinanego wzdłuż całego obwodu. Ta płytka służy do łączenia płótna sufitu i bagietki. Płótno do instalacji na obiekt budowlany dostaje się gotowym do wykorzystania (ono ma potrzebny rozmiar i konfigurację).

Czy jest sens zrobić remont samemu?

sufity w warszawieKażdy, kto choć raz zrobił remont sam, z całą pewnością twierdzi, że to jest bardzo korzystnie. I główna korzyść to oszczędność na płace dla robotników budowlanych, ale, niestety, nie każdy może zrobić remont samodzielnie. Dla tego istnieje dużo poważnych powodów, jak, na przykład, problemy ze zdrowiem albo prosto brak czasu.

 
Prośba o kontakt
 
Zamówić sufit napinany