SUFITY NAPINANE
opinie

Kasia Kors

opine Kasia Kors Świetna robota,firma godna zaufania. Polecam!

Kacper S

opine Świetna firma. Polecam!

Mariusz C

opine Jestem pod wrażeniem! Szybka realizacja usług, staranne wykonane prace, korzystne ceny.

Sufity napinane

sufity napinane

Aranżacja wnętrz stała się w dzisiejszych czasach powszechną usługą. Coraz więcej osób decyduje się skorzystać z usług specjalistów, aby stworzyć unikalne wnętrza, które będą wzbudzać zainteresowanie i intrygować gości. Jedną z technik dekoracji wnętrza są sufity napinane, czyli wciąż mało wyeksploatowana forma sufitu podwieszanego. Największą zaletą zastosowania sufitów napinanych jest unikalny wygląd. Materiałem jest elastyczna folia, na której można nadrukować dowolne projekty wizualne. To nie wszystko. Sufity napinane możemy układać wielopoziomowo, co daje nam kolejne możliwości nietypowej aranżacji. Sufity podwieszane można stosować w dowolnych pomieszczeniach: kuchniach, salonach czy w biurach. Czasami wykorzystuje się je także w halach, a nawet basenach, ponieważ folia nie absorbuje wody, dzięki czemu nie powstają zacieki czy plamy. Warto także zaznaczyć, że sufity napinane są odporne na podpalenia, więc użytkownik może czuć się w pełni bezpiecznie.

Kolejnym argumentem przemawiającym za wyborem sufitów napinanych jest szybki i komfortowy montaż. Nie będziesz musiał nawet wynosić wszystkich mebli z pokoju, nie będziesz musiał martwić się o kurz unoszący się w powietrzu. Wystarczy, że wynajmiesz do montażu profesjonalną firmę, która posiada niezbędne narzędzia. W ten sposób zaoszczędzisz mnóstwo czasu i będziesz mógł się cieszyć, nawet w przeciągu jednego dnia, własnym sufitem napinanym, który stworzy niepowtarzalny klimat w mieszkaniu.

sufity napinane

Z uwagi na fakt iż sufity podwieszane nie przylegają do stropu, to zyskujemy dodatkową wolną przestrzeń, którą możemy sprawnie wykorzystać. Montując podświetlenie na stropie jesteśmy w stanie stworzyć dodatkowe, świetlne efekty, które dla przykładu rozjaśnią wybrany fragment obrazu, jaki nadrukowaliśmy na materiale. Sufity napinane są łatwe w konserwacji, ponieważ nie przyciągają kurzu, a w przypadku zabrudzeń wystarczy namoczyć gąbkę, nalać detergentu i przemyć plamę. Warto pochwalić także ich świetną wytrzymałość. Dzięki wysokiej jakości materiałowi nie musimy się martwić, że w wyniku np. uderzenia folia się rozerwie.

Jak przygotować pomieszczenia do montażu sufita napinanego

Montaż sufitów napinanych praktycznie nie zawiera w siebie “brudnej” roboty i jest wykonywany dosyć szybko. Dlatego, żeby zmontować sufity napinane trzeba tylko kilka godzin. Niemniej jednak, jeśli chcecie, by wszystko udało się dokładnie tak samo szybko i bez zbędnego brudu, trzeba zaniepokoić się przygotowaniem pomieszczenia do wykonywania wszystkich robót. Żeby zrozumieć z czego zrobiony sufit napinany zobacz tutaj.

Paleta kolorów w designie sufitów napinanych

sufity napinane Rola palety kolorów w załatwieniu i stworzeniu wystroju wnętrza trudno przecenić, bo kiedy zaczynamy robić remont, przeważnie chcemy zmienić i polepszyć otaczająca nas przestrzeń.

SYSTEMY MOCOWAŃ SUFITÓW NAPINANYCH

KuchnieHarpun to elastyczna płytka, jaka jest twardziejsza od folii PVC i przyspawana do płótna sufitu napinanego wzdłuż całego obwodu. Ta płytka służy do łączenia płótna sufitu i bagietki. Płótno do instalacji na obiekt budowlany dostaje się gotowym do wykorzystania (ono ma potrzebny rozmiar i konfigurację).

Czy jest sens zrobić remont samemu?

sufity w warszawieKażdy, kto choć raz zrobił remont sam, z całą pewnością twierdzi, że to jest bardzo korzystnie. I główna korzyść to oszczędność na płace dla robotników budowlanych, ale, niestety, nie każdy może zrobić remont samodzielnie. Dla tego istnieje dużo poważnych powodów, jak, na przykład, problemy ze zdrowiem albo prosto brak czasu.

 
Prośba o kontakt
 
Zamówić sufit napinany