SUFITY NAPINANE
opinie

Oskar A

opine Bardzo dobra firma! Wszystkie sufity wyglądają fantastycznie! Pracują profesjonalnie, szybko i jakościowo.

Mariusz C

opine Jestem pod wrażeniem! Szybka realizacja usług, staranne wykonane prace, korzystne ceny.

Marta i Michal Willmann

opine Kasia Kors Porządną firma, fachowcy swojej branży. Robią już czwarte zlecenie u mnie,świetnie się spisują. Polecamy.

Sufity napinane z nadrukiem 2

Sufity_napinane_w_Warszawie_ul_Drawska

Sufity_napinane_w_Warszawie_ul_Drawska

Sufity_napinane_w_Warszawie_ul_Drawska

Sufity_napinane_w_Warszawie_ul_Drawska

Sufity_napinane_w_Warszawie_ul_Drawska

Sufity napinane z nadrukiem  to nowoczesne rozwiązanie na sufity, ściany i inne powierzchnie z możliwością umieszczenia na nich wielkoformatowych nadruków wykonanych na foliach lakowych, matowych, transparentnych i satynowych. Nadruk ma najwyższą, profesjonalną jakość, jest trwały, nie odkształca się nawet przy mocnym napięciu folii i nie ma żadnych ograniczeń.

Sufity napinane z nadrukiem  umożliwiają wyeksponowanie dowolnej fotografii, logo, a także indywidualnego motywu. Dzięki odpowiednio dobranej grafice, otrzymujemy specyficzny charakter wnętrza.

Ten system  daje nowe możliwości aranżacji wnętrz doświadczonym architektom i projektantom. Oprócz tradycyjnego zastosowania, folia transparentna z nadrukiem może być wykorzystywana także, jako obraz świetlny, stanowiący niepowtarzalny element dekoracyjny każdego wnętr.

Jak przygotować pomieszczenia do montażu sufita napinanego

Montaż sufitów napinanych praktycznie nie zawiera w siebie “brudnej” roboty i jest wykonywany dosyć szybko. Dlatego, żeby zmontować sufity napinane trzeba tylko kilka godzin. Niemniej jednak, jeśli chcecie, by wszystko udało się dokładnie tak samo szybko i bez zbędnego brudu, trzeba zaniepokoić się przygotowaniem pomieszczenia do wykonywania wszystkich robót. Żeby zrozumieć z czego zrobiony sufit napinany zobacz tutaj.

Paleta kolorów w designie sufitów napinanych

sufity napinane Rola palety kolorów w załatwieniu i stworzeniu wystroju wnętrza trudno przecenić, bo kiedy zaczynamy robić remont, przeważnie chcemy zmienić i polepszyć otaczająca nas przestrzeń.

SYSTEMY MOCOWAŃ SUFITÓW NAPINANYCH

KuchnieHarpun to elastyczna płytka, jaka jest twardziejsza od folii PVC i przyspawana do płótna sufitu napinanego wzdłuż całego obwodu. Ta płytka służy do łączenia płótna sufitu i bagietki. Płótno do instalacji na obiekt budowlany dostaje się gotowym do wykorzystania (ono ma potrzebny rozmiar i konfigurację).

Czy jest sens zrobić remont samemu?

sufity w warszawieKażdy, kto choć raz zrobił remont sam, z całą pewnością twierdzi, że to jest bardzo korzystnie. I główna korzyść to oszczędność na płace dla robotników budowlanych, ale, niestety, nie każdy może zrobić remont samodzielnie. Dla tego istnieje dużo poważnych powodów, jak, na przykład, problemy ze zdrowiem albo prosto brak czasu.

 
Prośba o kontakt
 
Zamówić sufit napinany