SUFITY NAPINANE
opinie

Marta i Michal Willmann

opine Kasia Kors Porządną firma, fachowcy swojej branży. Robią już czwarte zlecenie u mnie,świetnie się spisują. Polecamy.

Rafal Głukowski

opine Kasia Kors Zaskakujące szybko zrobili montaz. Zostawili porządek po sobie. Fachowcy swojej pracy. Polecam wszystkim!

Sylwia K

opine Jestem zadowolona, że zamówiłam sufity w tej firmie! Polecam!

O FIRMIE

Pracujemy w sferze sufitów napinanych od 2006 roku i już dziesięć lat dajemy swoim klientom możliwość ocenić materiał wykończeniowy, który po prostu nie ma analogów. Firma POLAND GROUP nadaje swoje usługi mieszkańcom Warszawy. Sufity napinane naszej firmy odróżniają się wysoką jakością materiałów i szybkością wykonania robót, a także przystępnymi cenami. Wszystkie klienci, które zwracają się do naszej firmy, otrzymują żądane, bo my dokładnie wykonujemy to, co chcą nasi klienci.

Zadzwonicie i zapytajcie o sufitach napinanych wszystko, co jest dla was ciekawe.

Sufity napinane to rozwiązanie waszych problemów dlatego, że sufit jest najcięższą i najdroższą częścią remontu. Firma POLAND GROUP nie tylko pomoże wam zamontować sufity napinane jak najszybciej. Otrzymacie możliwość wykonania najbardziej śmiałych projektów designerów. Mamy bardzo szeroki wybór kolorów sufitów napinanych. Prócz tego możemy pomóc w ozdobie sufitu napinanego ekskluzywnym malunkiem. To dodaje wyjątkowości waszemu wystroju wnętrz.

Wielka popularność sufitów napinanych świadczy o tym, że te sufity są bardzo efektywne i przystępne.

Mamy niepokalaną reputację dziękując naszym odpowiedzialnym, doświadczonym i wysoko kwalifikowanym specjalistom. Od 2006 oni zmontowali więcej niż 14000 m2 sufitów napinanych.

Popularność sufitów napinanych i nowe idee designerów zobowiązują nas do podwyższenia jakości obsługi i indywidualnego podejścia do klientów.

Oprócz standardowych przysług (konsultacje, pomóc w wyborze sufitów napinanych, a także montaż sufitów) proponujemy dodatkową przysługę – ozdoba sufitów napinanych sznurem ozdobnym. Sznur ozdobny jeszcze więcej podkreśli indywidualność waszego domu.

Zwracając się do naszej firmy, wy możecie mieć pewność w świetnym rezultacie, który gwarantują doświadczone i wysoko kwalifikowane specjaliście, a także wielkie doświadczenie w sferze sufitów napinanych.

Jak przygotować pomieszczenia do montażu sufita napinanego

Montaż sufitów napinanych praktycznie nie zawiera w siebie “brudnej” roboty i jest wykonywany dosyć szybko. Dlatego, żeby zmontować sufity napinane trzeba tylko kilka godzin. Niemniej jednak, jeśli chcecie, by wszystko udało się dokładnie tak samo szybko i bez zbędnego brudu, trzeba zaniepokoić się przygotowaniem pomieszczenia do wykonywania wszystkich robót. Żeby zrozumieć z czego zrobiony sufit napinany zobacz tutaj.

Paleta kolorów w designie sufitów napinanych

sufity napinane Rola palety kolorów w załatwieniu i stworzeniu wystroju wnętrza trudno przecenić, bo kiedy zaczynamy robić remont, przeważnie chcemy zmienić i polepszyć otaczająca nas przestrzeń.

SYSTEMY MOCOWAŃ SUFITÓW NAPINANYCH

KuchnieHarpun to elastyczna płytka, jaka jest twardziejsza od folii PVC i przyspawana do płótna sufitu napinanego wzdłuż całego obwodu. Ta płytka służy do łączenia płótna sufitu i bagietki. Płótno do instalacji na obiekt budowlany dostaje się gotowym do wykorzystania (ono ma potrzebny rozmiar i konfigurację).

Czy jest sens zrobić remont samemu?

sufity w warszawieKażdy, kto choć raz zrobił remont sam, z całą pewnością twierdzi, że to jest bardzo korzystnie. I główna korzyść to oszczędność na płace dla robotników budowlanych, ale, niestety, nie każdy może zrobić remont samodzielnie. Dla tego istnieje dużo poważnych powodów, jak, na przykład, problemy ze zdrowiem albo prosto brak czasu.

 
Prośba o kontakt
 
Zamówić sufit napinany