SUFITY NAPINANE
opinie

Oskar A

opine Bardzo dobra firma! Wszystkie sufity wyglądają fantastycznie! Pracują profesjonalnie, szybko i jakościowo.

Dorota K

opine Fantastyczny sufit, wrażenie bajeczne.Szybki czysty montaż. Polecam!

Sylwia K

opine Jestem zadowolona, że zamówiłam sufity w tej firmie! Polecam!

Montaż sufitów napinanych

montaż sufitów napinanychCo jest montaż sufitów napinanych?

Montaż sufitów napinanych to bardzo szybka sprawa, a także czysto (bez brudu, pyłu) składa się z kilku etapów:

Profil montażowy, w który będzie wstawiać płótno sufitów napinanych, trzeba przymocować wzdłuż obwodu sufitu. Możliwe mocowanie profili jak do ścian, tak do sufitów.

Nawet w miejscach z nierównościami , krzywizną profil można przymocować dość szczelnie.

Za pomocą narzędzi budowlanych płótno przyszłego sufitu trzeba zamontować na jedny strony.

Następną czynnością jest nagrzewanie płótna przy pomocy specjalnej nagrzewnicy gazowej. To jest zrobione, żeby płótno się stało elastycznym. Po tym można mówić, że połowa montażu sufitu napinanego już jest zrobiona.

Po nagrzewaniu płótno sufitu napinanego zaczyna mięknąć , rozciąga dość dobrze. Robotnicy wsuwają go do profilu wzdłuż całego obwodu.

Po zakończeniu montażu sufitów napinanych trzeba zrobić kilka otworów technologicznych na przewody i pod oświetlenie.

Tak wygląda gotowy sufit.

montaż sufitów napinanychSufit napinany to konstrukcja, która składa się z profilu aluminiowego, płótna sufitu, maskującej wstawki.

Zadzwonicie do naszej firmy otrzymacie odpowiedzi na wszystkie pytania.

Możecie samodzielnie obliczyć wartość sufitów napinanych, biorąc pod uwagę wartościowość materiałów.

Współczesne progresywne technologie remontu przystępniejszymi nie tylko dla mieszkańców wielkich miast, ale dla mieszkańców małych miast, osiedli. Montaż sufitów napinanych nie jest bardzo trudny, ale wymaga dokładnie przestrzegać technologii wykonania wszystkich robót dlatego, żeby otrzymać te przewagi, przez które zdecydowali wybrać sufit napinany. Sposoby montażu używane zazwyczaj to system mocowań z harpunem.

Dzięki współczesnym , progresywnym technologiom nasi specjaliści wykonują montaż w każdym pomieszczeniu nie zależy od rozmiaru, etapu remontu. Może być łazienka, gabinet, kuchnia, sypialnia, nawet garaż. Sufity napinane są długowieczne, bardzo praktyczne.

Montaż sufitów napinanych ma indywidualne terminy wykonania, które zależą nie tylko od pragnień klientów, ale od typu sufitów napinanych. Profesjonalne doświadczenie naszych specjalistów , wykorzystanie współczesnych urządzeń gwarantują otrzymanie wspaniałych rezultatów w sferze designu i wewnętrznego wykończenia. Montaż płótna każdej, nawet najniezwyklejszej konfiguracji (wielopoziomowe, klasyczne i łukowe sufity napinane), zajmuje od naszych specjalistów minimum czasu, a jakość wykonanych robót jest bez zarzutu.

Dziś najlepszy system montaż sufitów napinanych - system mocowania z harpunem, który nasi specjaliści wykorzystają.

Jak przygotować pomieszczenia do montażu sufita napinanego

Montaż sufitów napinanych praktycznie nie zawiera w siebie “brudnej” roboty i jest wykonywany dosyć szybko. Dlatego, żeby zmontować sufity napinane trzeba tylko kilka godzin. Niemniej jednak, jeśli chcecie, by wszystko udało się dokładnie tak samo szybko i bez zbędnego brudu, trzeba zaniepokoić się przygotowaniem pomieszczenia do wykonywania wszystkich robót. Żeby zrozumieć z czego zrobiony sufit napinany zobacz tutaj.

Paleta kolorów w designie sufitów napinanych

sufity napinane Rola palety kolorów w załatwieniu i stworzeniu wystroju wnętrza trudno przecenić, bo kiedy zaczynamy robić remont, przeważnie chcemy zmienić i polepszyć otaczająca nas przestrzeń.

SYSTEMY MOCOWAŃ SUFITÓW NAPINANYCH

KuchnieHarpun to elastyczna płytka, jaka jest twardziejsza od folii PVC i przyspawana do płótna sufitu napinanego wzdłuż całego obwodu. Ta płytka służy do łączenia płótna sufitu i bagietki. Płótno do instalacji na obiekt budowlany dostaje się gotowym do wykorzystania (ono ma potrzebny rozmiar i konfigurację).

Czy jest sens zrobić remont samemu?

sufity w warszawieKażdy, kto choć raz zrobił remont sam, z całą pewnością twierdzi, że to jest bardzo korzystnie. I główna korzyść to oszczędność na płace dla robotników budowlanych, ale, niestety, nie każdy może zrobić remont samodzielnie. Dla tego istnieje dużo poważnych powodów, jak, na przykład, problemy ze zdrowiem albo prosto brak czasu.

 
Prośba o kontakt
 
Zamówić sufit napinany